Panora-View

Marka: Libart

PanoraView sistemleri, çalışması için herhangi bir ek alan gerektirmez. Ayrıca PanoraView sistemleri, binalarınızın kapı ve pencere için ayrılan boşluklarında net açıklıklar sağlar. Klasik sürgülü, kaymalı veya katlanır pencere ve kapılara yeni bir alternatiftir; daha fazla cam, daha az çerçeve (dikey profiller olmadan 5 metreye kadar) ile mekanlarda “büyütme ve genişleme” etkisi yaratır. Yatay geri çekilme (giyotin hareketi) kanat pencere ve kapılar özelliği ile işlem fazladan bir istifleme alanı gerektirmez. Herhangi bir dikey profil olmaksızın 5 metreye (16’5 ”) kadar net açıklıklar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Karşıt ağırlıklar bulunmaz, kapsamlı tasarım seçenekleri sunar. Özel gereksinimlere, iklimlere, boyutlara veya bütçeye uygun 3 benzersiz sisteme, farklı cam konfigürasyonlarına sahiptir. Konfigürasyon, güvenlik özellikleri ve estetiğin esnekliği ile kolay kurulum ve operasyon olanağı vardır. Büyük pencere ve cam duvar arası sızdırmaz özelliğiyle daha fazla gelir potansiyeline yol açar. Geniş cam alanı nedeniyle doğal ışık ve kesintisiz görüş sağlanır. Sessiz, basit ve güvenli motorlu operasyon, ev veya ticari otomasyon ve güvenlik sistemine dahil edilebilir. Açıldığında panelleri istiflemek için ilave alan gerekmez. UPS yedek güç seçeneklerine sahiptir. Güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti amaçlanmıştır. 6063-T6’nın özel olarak tasarlanmış alüminyum ekstrüzyonlarından üretilmiştir. Elektrostatik destekli 5 standart renk ve düzinelerce özel renk ile toz boya kaplama seçenekleri bulunur. Tüm bileşenler ve bağlantı parçaları aşındırıcı olmayan malzemelerden yapılmıştır.


Giyotin (Dikey Hareketli) Pencere fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giyotin (Dikey Hareketli) Pencere teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum profil Pencere sistemi Cam hareketli bölme
1Uygulama Alanları

AVM, restoran, havuz, hastane, ticari alanlar, konut, otel, sağlıklı yaşam mekanları, eğlence mekanları, cafe

2Malzeme

Aluminyum, Cam

3Teknik Özellikler

Maks Genişlik: 5 m
Maks Yükseklik: 5m
Cam: Isıcam veya tek cam, 32 mm derinliğinde çerçeve
Hareket: Motorlu sistem.

Giyotin Pencere Sistemleri - I

View sistemler, cam pencere kanatlarının dikey hareketle açılıp kapandığı (giyotin hareketiyle) pencere ve kapı sistemleridir. Tüm modeller; ısıcamlıdır, yalıtım sağlamak üzere dizayn edilmiş, iç içe geçebilen, kenetlenebilen çerçevelere sahiptir. Sistemde dikey profil bulunmaz, bu özellik kesintisiz, panoramik manzara sunar. İçerdiği çok büyük ve ağır cam levhalardan ötürü, sistemin en büyük önceliği kullanıcıya kusursuz güvenlik sağlamasıdır. Bu yüksek düzeyde güvenliği ve bakım gerektirmeyen kullanımı sağlamak için Libart, hata önleyici çalıştırma mekanizması içeren bir sonsuz vida sistemi tasarlamıştır. (Rakiplerimiz ürettiği sistemlerde, kırıldığında potansiyel tehlike haline gelen ya da sık denge ayarı ve bakım gerektiren kayış, kemer ve zincir mekanizmaları kullanmaktadır).