Metal Cephe Sistemleri İçin Poliamit Yalıtım Bariyeri

Marka: insulbar®

Metal pencere, kapı ve cephe sistemlerinde üstün yalıtım değerlerine ulaşırken mekanik özelliklerden de ödün vermek istemeyen üreticilerin tercihi insulbar® poliamid yalıtım profilleridir. Ensinger adı poliamid yalıtım profilinin mucidi olarak anılmakta ve dünya çapında insulbar® markası altında pazarlanmaktadır.


Giydirme Cephe Sistemi Yardımcı Elemanları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi Yardımcı Elemanları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Giydirme cephe sistemi Poliyamid ısı bariyeri Alüminyum cephe sistemi Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Metal pencere, kapı ve cephe sistemlerinde

2Teknik Özellikler

insulbar® High Performance profilleri üstün mekanik özelliklere sahiptir ve yüksek rijitlik ve yük taşıma kapasitesinin istendiği her yerde kullanılırlar.
insulbar® LGF – uzun cam elyaf takviyeli profil: Yüksek rijitlik ile dayanıklı, yük (cam, kaset profili yükü vb.) baskısı altındaki cephe profilleri için ideal. Polyamit 66’dan.
insulbar® LEF – Üstüne Low-E folyo uygulamalı ısı yalıtım bariyerleri: Yalıtım köpükleri yerine basit ve etkili bir alternatif olarak kullanılır. Mükemmel Uf değerleri için.

3Kalite Garanti Belgeleri

DIN EN ISO 9001:2008, ISO 50001:2011