Örgüsüz Geotekstil TS/S F ve P

Marka: TenCate

% 100 UV dayanımlı polipropilen malzemeden üretilmiş mekanik bağlı sonsuz lifli örgüsüz ürünlerdir. TS/S’nin mekanik özellikleri uygulama sırasında oluşabilecek hasara karşı yüksek dayanıklılık ve uzun vadeli üstün performans sunar. F Filtre matları, iki farklı özellikteki örgüsüz geotekstilden oluşan bir geokompozittir. Katmanlardan biri filtre olarak, diğeri ise filtreye gelebilecek mekanik hasarı önlemek üzere koruma katmanı olarak tasarlanmıştır. P örgüsüz geotekstilleri ise koruma özelliği ile öne çıkmaktadır.


Geotekstil fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Geotekstil teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Filtre Geotekstil Örgüsüz geotekstil
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Örgüsüz geotekstiller, (TS/S) Yol ve demiryolu projelerinde alt temel stabilizasyonunda ayırıcı olarak, (F) Nehir kıyıları ve taşkın koruma işlerinde, kıyı korumada, toprak islahı ve set yapımında, (P) Drenaj, barajlar için zemin stabilizasyonu, kıyı hatları, metro/tünel projelerinde koruyucu olarak kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

Geotekstiller, 1200 gr/m² ağırlığa kadar üretilebilmektedir. Sonsuz lifli polipropilen malzemeden yüksek teknoloji ile üretilen geotekstiller, düşük ağırlıkta istenilen çekme dayanımlarını sağlayabilmekte ve böylece filtrasyon görevini en iyi şekilde yerine getirebilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

EN ISO 9001:2008, CE