Ekstra Güçlü Lamine Cam

Marka: Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam

Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam; iki camın daha dayanıklı ve daha güçlü yapıdaki extra stiff PVB (Polivinil Bütiral) tabakalar yardımıyla, ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilir. Geleneksel lamine camlara göre güvenlik performans özellikleri daha yüksek seviyelere çıkarılan Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam, mimarlara strüktürel camlamalarda daha etkili bir performans sunmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ekstra Güçlü Lamine Cam ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Şişecam Extra Güçlü Lamine Cam birçok kullanım alanına sahiptir.
-Cepheler
-Korkuluklar
-Işıklıklar
-Kapılar
-Zemin Camları
-Giriş Saçakları
-Merdivenler

• Şişecam Lamine Cam, iki veya daha fazla cam plakanın extra stiff polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla, ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilir.
• Darbeye dayanıklılığının belirlenmesi için TS EN 12600, saldırıya dayanıklılığın belirlenmesi için TS EN 356 CE işaretleme dokümanlarına başvurulmalıdır.
• Standart ebatlar (mm): 3210x2250 / 3210x2500 / 3210x6000
• PVB kalınlığı (mm): 0,76

Şişecam Lamine Cam, TS EN ISO 12543/1-6 Cam - Yapılarda Kullanılan - Lamine Cam ve Lamine Emniyet Camı standardına uygun olarak üretilir. Şişecam Lamine Cam CE işaretine sahiptir, ilgili işaretleme sisteminin gereği olarak uluslararası akredite laboratuvarlarda TS EN 12600 ve TS EN 356 standartı kapsamında dayanıklılık sınıfı kapsamında gerçekleştirilen deneyin sonuçlarına göre üretilmektedir.