Dış Cephe Mantolama Sistemi/Thermosafe

Marka: Thermosafe

Thermosafe ısı yalıtım sistemleri ile pazara sunulan tüm ürünler Seratut markasının kalite ve güvencesini taşımaktadır. Thermosafe mantolama sistemleri markası ile sunulan sistem bileşenleri, Thermosafe ısı yalıtım levhası, Thermosafe yapıştırma ve sıva harcı, Thermosafe dübel, Thermosafe donatı filesi, Thermosafe fileli köşe profili, Seracolor akrilik/silikonlu/grenli son kat boyalar ve Thermosafe mineral kaplama alternatifli son kat uygulama seçeneklerinden oluşmaktadır.


Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dış cephe sıvası Dış cephe yalıtımı Isı yalıtım malzemesi Isı yalıtım sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Eski ve yeni tüm konut, işyeri, endüstriyel tesisler, sanayi tesisleri, tünel, metro, havaalanı ve barajların idari binaları, kamu binaları, depolama alanları, prefabrike yapılar vb. her türlü yapının ısı yalıtımı istenen yüzeylerinde uygulanır.

2Teknik Özellikler

Yüksek ısı tasarrufu, nefes alma, kullanım alanına göre farklı özellikte ısı yalıtım levha seçimi, akrilik, silikonlu, esnek ve mineral son kat dekoratif kaplama seçenekli, ekonomik

3Kalite Garanti Belgeleri

TS 13499, TS 13500, ISO 9001:2008, TSEK 113, TSEK 112, TS 7847, TS EN 13163