Dilatasyon Profilleri

Marka: Dilafix

Dilatasyon derzi betonarme, çelik veya kagir yapılarda yapı öğelerinin genleşme, kısalma veya oturmalardan dolayı binada meydana gelecek hasarları önlemek için bırakılır. Bu nedenle doğru profil seçiminde yeterli dikkat gösterilmelidir.Yanlış seçim yüzey kaplamasında çatlaklara, kenarlarda kırılmalara neden olur. Net Yapı Dilafix dilatasyon profilleri özel olarak hazırlanmış kalıplarımız kullanılarak alüminyumdan çekilmiş olup sürtünme ve basınca dayanıklıdır.


Dilatasyon Profili fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dilatasyon Profili teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dilatasyon bandı Dilatasyon profili Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dilafix dilatasyon profillerimiz, dilatasyon derzi bulunan ve bu derzleri güvenli ve uygun bir biçimde kapatmak üzere üretilmiş olup alışveriş merkezleri, fabrika binaları, konutlar, otopark, otel inşaatları ve dilatasyon bulunan yapılarda kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

Alüminyum profillerimiz ETIAL 60 (ALGMSI 0,5 F 22) kalitesindeki alüminyumdan çekilmiş olup sürtünme ve basınca dayanıklıdır. Profillerimizde kullanılan fitiller ise DIN normlarına uygun olarak EPDM’ den üretilmiştir. Kimyasal maddelere, yırtılmaya ve aşınmaya karşı dirençlidir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001