Ekolojik Ayna

Marka: Flotal E

Flotal E, Şişecam Düzcam’ın ekolojik aynasıdır. Bakırsız ve kurşunsuz olarak üretilir. Çevre dostudur. Flotal E üretiminde kullanılan üst koruyucu yaş boya %100 kurşunsuzdur. Yaş astar boya ise ağırlıkça <%0,5’den düşük kurşun tuzu içerir. Renksiz, füme, bronz, mavi ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur. Flotal E, yansıtıcı özelliği ile mekânı aydınlatan, büyütüp genişleterek zenginleştiren dekoratif bir malzemedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ekolojik Ayna ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Flotal E, olduğundan geniş ve ferah, daha derin, daha yüksek, daha aydınlık gösterilmek istenen tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Banyolarda, yatak odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, spor ve sergi salonlarında, çocuk yuvalarında, iç mekanlarda derinlik ve boyut katar.

• Arka yüzeyinde gümüş kaplama uygulanmaktadır.Gümüş kaplama özelliğinden dolayı daha net , daha aydınlık bir görüntü sağlar. Korozyona dirençlidir ve kullanım ömrü uzundur.
• Maksimum ebat: 3210 x 2500 mm
• Kalınlık: 3-4-5-6 mm

Flotal E, TS EN 1036-1 Cam-Yapılarda kullanılan-Gümüş kaplamalı yüzdürme cam aynalar-iç mekânda kullanım için Bölüm 1’e uygun olarak üretilir. Flotal E CE işaretine sahiptir.