Düşük Demirli Ayna

Marka: Flotal Ultra Clear

Flotal Ultra Clear, düşük demirli düzcam ile üretilir, daha parlak bir görüntüye sahiptir. Yüksek ışık yansıtma özelliğiyle bulunduğu ortama derinlik katarak ferahlık hissi verir, daha berrak ve daha doğal görüntü sağlar.


Dekoratif Camlar (Cam Tuğla, Buzlu Cam, vb.) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dekoratif Camlar (Cam Tuğla, Buzlu Cam, vb.) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ayna Dekoratif cam
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Flotal Ultra Clear, olduğundan geniş ve ferah, daha derin, daha yüksek, daha aydınlık gösterilmek istenen tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Banyolarda, yatak odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, spor ve sergi salonlarında, çocuk yuvalarında, iç mekanlarda derinlik ve boyut katar.

2Teknik Özellikler

Arka yüzeyinde gümüş kaplama uygulanmaktadır . Gümüş kaplama özelliğinden dolayı daha net, daha aydınlık bir görüntü sağlar.
Korozyona dirençlidir ve kulanım ömrü uzundur.
Maksimum ebat: 3210 x 2500 mm
Kalınlık: 4-6 mm

3Kalite Garanti Belgeleri

Flotal Ultra Clear, TS EN 1036-1 Cam-Yapılarda kullanılan-Gümüş kaplamalı yüzdürme cam aynalar-iç mekânda kullanım için Bölüm 1’e uygun olarak üretilir. ISO 9001, CE