Ayna

Marka: Flotal

Şişecam Düzcam’da üretilen float cam, dünyanın en ileri teknolojisi kullanılarak Flotal®'e dönüştürülür. Float cam, ayna hattında tam otomatik üretim sonucu yıkama, parlatma, gümüş kaplama, bakır kaplama ile iki kat boyama ve kurutma aşamalarından geçerek Flotal® haline gelir. Flotal®, yansıtıcı özelliği ile mekânı aydınlatan, büyütüp genişleterek zenginleştiren dekoratif bir malzemedir. Çağdaş mimariyle bütünleşen Flotal®, kalitesi ile uygulandığı alana estetik, ışık ve ferahlık kazandırır. Yaratıcı bir anlayışla kullanıldığında dar, şekilsiz ve loş mekânlara yepyeni boyutlar katar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ayna ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Flotal®, olduğundan geniş ve ferah, daha derin, daha yüksek, daha aydınlık gösterilmek istenen tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Banyolarda, yatak odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, spor ve sergi salonlarında, çocuk yuvalarında, iç mekanlarda derinlik ve boyut katar.

• Arka yüzeyinde gümüş kaplama uygulanmaktadır . Gümüş kaplama özelliğinden dolayı daha net , daha aydınlık bir görüntü sağlar.
• Korozyona dirençlidir ve kulanım ömrü uzundur.
• Maksimum ebat: 3210 x 2500 mm
• Kalınlık: 3-4-5-6 mm
• Flotal®'in renksiz, füme, bronz, mavi ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur.

Flotal®, TS EN 1036-1 Cam-Yapılarda kullanılan-Gümüş kaplamalı yüzdürme cam aynalar-iç mekânda kullanım için Bölüm 1’e uygun olarak üretilir.
ISO 9001, CE