Yalıtımlı Çift Cam Arası Jaluzi

Marka: Jaluzicam

Jaluzinin iki cam arasında yer alıyor olması, herhangi bir fiziksel müdahaleyi engeller. Aynı zamanda jaluzi şeritlerinin tozlanmasını, kirlenmesini ve hava şartlarından etkilenmesini engeller.Bu sayede temizlik ve bakım gerektirmez.


Çift Cam Arası Perde Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çift Cam Arası Perde Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ahşap jaluzi Alüminyum jaluzi Çift cam arası jaluzi Perde Jaluzili cam
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Otel, hastane, ofis, okul, konut

2Teknik Özellikler

Yalıtımlı çift cam arası jaluzi sistemlerinin hepsi, tüm doğrama türlerine ve markalarına olduğu gibi, cephe sistemlerine de sorunsuzca uygulanabilir.
Yalıtımlı çift cam arasında kullanılan jaluzi şeritlerinin, dünya üzerindeki en büyük ve en kaliteli üreticisi “Hunter Douglas” (Hollanda) firmasıdır. “Hunter Douglas”, Türkiye’de bu alandaki partneri olarak “Jaluzicam”ı tercih etmiştir. “Hunter Douglas” markalı jaluzi şeritleri Türkiye’de yalnızca “Jaluzicam” tarafından kullanılmaktadır.
Hiç bir sistemde, camın üzerinde herhangi bir delik açılmamaktadır.
Tüm ürünlerde iki camın arasına argon gazı doldurulmaktadır. Argon gazı, hem ısı yalıtımının artmasını hem de uygulanan sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

TPE, ISO 9001:2008