Yalıtımlı Çift Cam Arası Düet Perde

Marka: Jaluzicam

Yepyeni bir sistem ile yalıtımlı çift cam arasına yerleştirilen düet perde, karartma (black-out) özelliği ile yüksek seviyede günışığı kontrolü sağlamaktadır. Yere paralel camlar da dahil olmak üzere, her açıdaki camda çalışabilen bu yeni ürün, kış bahçeleri ve çatı camları için ideal çözüm olmaktadır.


Çift Cam Arası Perde Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çift Cam Arası Perde Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kış bahçesi perdesi Perde Çift cam arası düet perde Düet perde
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Kış bahçeleri, otel, hastane, ofis, okul, konut

2Teknik Özellikler

Düet perdenin iki camın arasında yer alıyor olması, herhangi bir fiziksel müdahaleyi engeller.Aynı zamanda düet perdenin tozlanmasını, kirlenmesini ve hava şartlarından etkilenmesini engeller.Bu sayede temizlik ve bakım gerektirmez.

Yalıtımlı çift cam arası düet perde sistemlerinin hepsi tüm doğrama türlerine ve markalarına olduğu gibi, cephe sistemlerine de sorunsuzca uygulanabilir.

Hiç bir sistemde, camın üzerinde herhangi bir delik açılmamaktadır.

Tüm ürünlerde iki camın arasına argon gazı doldurulmaktadır.Argon gazı, hem ısı yalıtımının artmasını hem de uygulanan sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

TPE, ISO 9001:2008