Doğal Taş Kapı/STONEART

Marka: Sur

Kanat ön yüzü doğal taş kaplama ve kompakt lamine kombinasyonlu, kanat arka yüzü 8 mm MDF üzeri polivinil membran kaplamalı ve kasası çelik üzeri düz alüminyum giydirme yapılan kapı


Çelik Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Kapı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çelik kapı Giriş kapısı Kapı Doğal taş kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Apartman ve villa giriş kapıları

2Teknik Özellikler

Kapı yan taraflar çift tarafı full temperlenmiş RAL 7021 renk boya ile içten özel olarak boyanmış 38 mm kalınlıklı yüksek güvenlikli ısı camdan oluşmaktadır. Kapı kanat ön yüzeyi özel tasarım 6 mm Dragon Board üzerine (Kilit Bölgesi) laminat kaplanıp, üst ve alt bölümler 2 mm kalınlıklı doğal taşlar döşenmiştir. Taşlar arasındaki derzlerde kompakt laminat entegre edilip ön panel oluşturulmuştur. Kanat çelik gövde 1.2 mm sactan kanat ön ve arka yüzeyler oluşturulup sürme (geçirme) ve ezme tekniği ile birleştirilmiştir, kanat içinde firmaya patentli özel takviyeler montajlanmıştır. Isı ve ses yalıtımı yapan poliüretan kimyasalları kanat içine enjekte edilmektedir. Kapılarda, bilyalı (rulmanlı) 3 adet menteşe kullanılmaktadır. Kanat çevresinde patentli çift contalı sistemde alüminyum profiller kullanılmaktadır. Kasa Dış ve iç kısımlarda çelik üzerine görsellik ve estetiği artıran özel tasarım (patentli) alüminyum giydirmeler yapılmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, TUV AUSTRIA CERT SERTİFİKA NO: 20 100 102005199