PVC/ASA Panel Kiremit Aksesuarları

Marka: Duramit

ASA ile kaplanan Duramit PVC Panel Kiremitleri ko-ekstrüzyon teknolojisiyle üretilmiş, 2 katmanlı özel çatı levhalarıdır. Üst katman malzemesi olarak, ASA anti-iklim kaplama dış alanalarda kullanım için uygundur.UV ışınlara, rutubete, sıcak ve soğuk hava koşullarına dayanıklıdır. Korozyona karşı üstün performans gösterir.Duramit PVC Panel Kiremitleri kil kiremitlerine göre 10 kat daha hafiftir. Duramit PVC Panel Kiremit, çatıya ait komple bir bütün sistem sunmaktadır. Profesyonel çatı uygulamaları için gereken üst mahya, duvar birleşim, 3 yol mahya, saçak kapama, yan mahya ve dere elemanına kadar tüm aksesuarlar birebir uyumlu ve 5 renkte mevcuttur. Üst mahya, duvar birleşim, 3 yol mahya (160 açılı), 3 yol mahya (120 açılı), saçak kapama, yan mahya, üst mahya bitiş kapama, yan mahya, bitiş kapama, dere


Çatı Yardımcı Elemanları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çatı Yardımcı Elemanları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dere Mahya Çatı kaplaması aksesuarı Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tüm çatı tipleri: Konut, villa, apartman, endüstriyel binalar, spor tesisleri, hastane, okul, sosyal hizmet binaları, prefabrik yapılar, teras ve sundurmalarda uygulanmaktadır.

2Teknik Özellikler

Form: Katı
Renk: Tek renk
Kalınlık: Hedef değer +%10 /-%5
Uzunluk: Hedef değer +1 cm / -0.5 cm
Genişlik: Hedef değer ±0.5 cm
Ağırlık: 3.5 – 3.9 kg/m²
Dart darbe dayanımı: > 60 in.lb
Pendulum darbe dayanımı: 200 – 250 kJ/m²
Çekme modülüs: 800-1000 N/mm²
Bükülme modülüs: 1800-2200 N/mm²
Shore-D sertlik: 74 - 78
Boyuna yamukluk: <= 4 mm
Büzülme (73°C, 4 saat): <1%
Yoğunluk: 1.41-1.45 g/cm³
Su sızdırma: Yok
Su emme: < 0.2%
UV dayanımı, 200 saat: dE < 1.5
Kimyasal dayanımı: 2 saat sonunda leke yok

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE