Çatı Işıklıkları

Marka: Policam

Polikarbonat solid levhalar; 20 ton/gün kapasiteli, yüksek donanımlı Omipa hattında üretilmektedir. Şeffaf levhaların saflığını korumak için, üretim hattı bir “temiz oda” (clean room) içine izole edilmiştir. % 100 orijinal hammadde, levhalarımızın mükemmel ışık geçirgenliğinin (% 88) ve düşük pusluluk değerlerinin sırrıdır. Yaratıcılıkta sınır tanımayan modern projeler yeni malzemelere ihtiyaç duyuyorlar. Mühendislik ve Ar-Ge departmanımız, rengi, ışık geçirgenliği ya da ısı yansıtma değerleri ne olursa olsun, ürün spesifikasyonlarınızı karşılayacak çözümleri sunulabilmekte, sürekli olarak yeni projelerden gelen talepler doğrultusunda yeni formüller üretmektedirler. Gürültü bariyerlerinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş CE belgeli Soundblock markalı polikarbonat plakalar, Avrupa ve Türkiye’de birçok otoyol ve demiryolu projesinde kullanılmaktadır. 12 mm Soundblock polikarbonat levhaların hava kaynaklı ses yalıtımı 31dB’dir ve Avrupa Standartları EN 14388’e göre B3 sınıfına girmektedir.


Çatı Işıklıkları ve Pencereleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çatı Işıklıkları ve Pencereleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı ışıklık sistemleri Polikarbonat çatı kaplama sistemi Polikarbonat levha Polikarbonat çatı ışıklığı Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ses bariyerleri, güvenlik ve polis kalkanları, reklam panoları, vending makine önleri, POP posterleri, tanıtım stantları, aydınlatma ve armatür sektörü, çatı ve cephe kaplaması, kaskların önündeki vizörler, otobüs durakları, stadyum, spor salonlarının çatı kaplaması, otopark çatıları

2Teknik Özellikler

Kalınlık: 1.5 mm - 15 mm
Ebatlar: En: 2050 mm Boy: max 12.000 mm
Işık geçirgenlik: 88 %
Kullanım sıcaklığı: -40°C +120°C
Yanmazlık sınıfı: B2/Class 4/UL 94 HB
Renkler: Şeffaf, beyaz, opal, bronz, mavi, yeşil
UVP: Her iki yüzeyi UV korumalı
Mükemmel dış ortam dayanımı

3Kalite Garanti Belgeleri

TSEK & ISO 9001:2008