Alüminyum Kasalı Cam İç Mekan Kapısı

Marka: Nexus Door

Rock Panel üretimi Nexus Door, mekanlarda yarattığı dinamizm ve zarafetle şıklığı vazgeçilmez kılar. Nexus kapılar özgün ve estetik tasarımı, net ve yalın çizgileriyle ofis mekanları ve kurumsal çözümlerinizde tutarlı ve ayrıcalıklı bir etki yaratıyor. Nexus kapılar derinlik ve ışık ayrıcalığı ile mekanlarda heykelsi bir tavır kazandırır.


Cam Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Cam Kapı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cam kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ofisler, hastaneler, fabrikalar, showroomlar, prestij binalar, alışveriş merkezleri, oteller, okullar, eğitim kurumları, bankalar, sağlık tesisleri, gıda endüstrisi, iş merkezlerinde kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

Kapı kasalarının teleskopik olması duvarlardaki farklı kalınlıkları tolere edebilmektedir. Duvar birleşimlerinde kapı kasasının duvara bastığı bölgelerde darbe ve sesleri yalıtan airbag fitiller kullanılmaktadır. Kapı kanatlarında, opak lamine, şeffaf transparan, filmli cam; kumlamalı lamine, ayna lamine cam seçenekleri yanısıra, arzu edilen dijital baskı yöntemi ile iki cam arası kumaş, desen, manzara, obje gibi resim aplikasyonu mümkündür.