Paslanmaz Kompozit Panel

Marka: Saray Paslanmaz

Saray paslanmaz çelik kompozit panelleri korozyona uğramaz ve paslanmaz. Ürün kullanım süresi boyunca zor doğa koşullarında problemsiz yüksek performans sağlar. Paslanmaz çeliğin doğal güzelliğine vurgu yaparak iç ve dış mekân kaplamalarına fark yaratan mimari çözümler sunar.


Cam Giydirme Cephe Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Cam Giydirme Cephe Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kompozit panel Yangına dayanımlı kompozit panel Paslanmaz çelik kompozit panel Yangına dayanımlı paslanmaz çelik levha Paslanmaz levha Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Her tür yapıların (İş merkezleri, havaalanı, hastane, konut, alışveriş merkezleri vb.) dış veya iç mekânlarında estetik ve fonksiyonel ihtiyaçları karşılamakta kullanılır.

2Teknik Özellikler

Dış yüzeyi 0,40 mm satine desenli paslanmaz çelik levha; LPDE çekirdek ara dolgusu et kalınlığı 3,20 mm LDPE dolgu ve iç yüzeyi 0,40 mm paslanmaz çelik levha olmak üzere standart toplam 4 mm kalınlığında üretilmektedir. İsteğe göre 6 mm kalınlığında da üretim yapılabilir. Saray Paslanmaz Çelik kompozit paneller yangın yalıtımını bakımından EN 13501–1 standartlarına göre B1 sınıfı olarak da üretilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO:9001, TSE, TSEK, GOST-R, UKRAYNA, ODTÜ ve Alman MPA DRESDEN YANMAZLIK SERTİFİKASI
20 yıl malzeme garantisi verilmektedir.