Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Doğrama Sistemi | Masterline 10

Marka: Reynaers Aluminium

Masterline 10 Pencere Sistemi düşük enerjili binalar için üretildi. Masterline 10 pencereleri bugünün ve yarının bina trendleri için tasarlanmıştır: düşük enerjili binalar, maksimum gün ışığı erişimi, muhteşem performanslar ve güvenli evler (hırsızlığa dayanıklılık sınıfı 3).


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Doğrama Sistemi | Masterline 10 ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum doğrama sistemi Alüminyum kapı Alüminyum pencere Isı yalıtımlı alüminyum doğrama sistemi Isı yalıtımlı pencere sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ticari binalar ve konutlar, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, hava alanları, kamusal alanlar, eğitim ve sağlık binaları gibi birçok yapıda gerek estetik, gerek fonksiyonel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılmaktadır.

2Malzeme

Alüminyum

3Teknik Özellikler

Masterline 10 pencereleri ile maksimumda yalıtım sağlanır. Fonksiyonel, Rönesans ve Deko seçenekleriyle hava, su ve rüzgar geçirimsizlik özelliklerine sahip sistem, enerji tasarrufu sağlayarak ekosisteme uygun bir performans gösteriyor.