Motorlu Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Uluslararası kuruluş ift Rosenheim tarafından test edilen Duowin Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri’nin profilleri* ile yapılan Duowin Plus Motorlu Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri kullanıldığı mekânlara yeni seçenekler getiriyor. * (Hava geçirgenliği testi: Class 2 | Su sızdırmazlık testi: Class 5A | Rüzgâr yüküne karşı direnç: Class C4/B4) Pencere profillerinin içerisinde yerleştirilen motorların kullanımının, artan yük kapasitesiyle geniş açıklıkları kapatabilme, otomatize edilerek insan faktörünü dışarıda bırakabilme, kullanılan sensörlerle güvenliği sağlama gibi öne çıkan avantajları var.


Alüminyum Pencere fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Pencere teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum pencere Giyotin pencere Otomatik pencere Çift kanat pencere Düşey sürme pencere
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Restorasyon, tarihi binalar, kamu binaları, müzeler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller, restoranlar, hastaneler, okullar, konutlar, mutfak ve banyolar

2Teknik Özellikler

Geniş açıklıklar
Motor ile hareket ettirilen kanatlar sayesinde, manuel sistemlere göre daha geniş açıklıklar düşeyde bölünmeden, böylece manzaranın akıcılığından ve konforundan ödün vermeden kapatılabiliyor.

Vasistas açılım/Kolay temizlik
Vasistas açılabilen alt kanat sayesinde dış yüzeyler artık ulaşılabilir ve temizlenebilir. Ulaşılabilir cam yüzeyler ve rüzgar yüklerine dayanımı test edilen profillerle üst katlarda kullanıma uygun

Uzaktan kumanda ve otomatik kontrol
Kanatların aşağı-yukarı açılıp kapanma hareketi, kontrol paneli üzerinden sağlanabildiği gibi sistemle eşleştirilen uzaktan kumanda ile de sağlanabiliyor. Sisteme dâhil edilebilen yağmur veya rüzgâr sensörü ile dış koşullara karşı otomatik olarak önlem alınabilir. Programlanabilir kontrol seçeneği ile açılma mesafesi, açık kalma süresi ve sıklığı belirlenebilir. Mekâna temiz hava girişini duman sensörü kontrolü ile otomatik olarak sağlayan giyotin pencereler temiz hava sürekliliğinin sağlanmasında önem taşıyor.

Güvenlik-Fotosel
Motorlu ve otomatik giyotin pencerelerde, kanatlar motorlar tarafından hareket ettirilirken, güvenlik unsurlarının sağlanması önlemli. Duowin Plus’ta kullanılan ışık hücreleri sayesinde, hareket doğrultusuna müdahale olduğunda sistem otomatik olarak duruyor.

Hareketli ve sabit kanatlar
Standart olarak 2 ve 3 kanatlı üretilen motorlu giyotin pencereler, proje özelliklerine göre şekillendirilebiliyor. Kanatları altta toplanan modellerde, küpeşte olarak kullanılan alt kanatta çok katmanlı camlar kullanılabildiği gibi çeşitli opak malzemeler de kullanılabilir.

Görsellik
Duowin Plus, görsel tercihlere uyum sağlayacak şekilde, elektrostatik toz boyama ile çeşitli renklerde üretilebiliyor, eloksal yüzey uygulamalarıyla kullanılabiliyor ve dekoratif cam ve cam içi çıta seçenekleriyle sunuluyor.

3Kalite Garanti Belgeleri

iFT Rosenheim Testleri, CE, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, 2 Yıl Sistem Garantisi