Mantar ve Kauçuk Katkılı Mantardan Ses ve Isı Yalıtım Levha ve Ruloları

Duplas A.Ş. mantar işlemede kullandığı ve geliştirdiği teknoloji ile birlikte yalıtım malzemesi olan DUCORK'u inşaat sektörünün kullanımına sunmuştur. DUCORK® %100 doğaldır. DUCORK® ses ve ısı yalıtımı ile beraber sıkıştırma, kimyasal maddelere karşı olan dayanıklılığı ile diğer yalıtım malzemelerine göre her zaman çok daha etkilidir. DUCORK® yalıtımda kullanımı açısından akustik, ses yutum (absord) teknik ve fiziksel açıdan her türlü laboratuvar ortamında test edilmiştir.


Akustik Levha, Akustik Panel fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akustik Levha, Akustik Panel teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ses yalıtımı Yalıtım malzemesi Yalıtım Mantar ısı yalıtım şiltesi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Katlar arası ses ve ısı yalıtımı, parke ve laminat altı uygulamaları, halı ve muşamba altı uygulamaları, beton zemin şap altı uygulamaları, çatı uygulamaları, makine altı vibrasyon uygulamaları. DUCORK® her türlü ses ve ısı yalıtımı gerektiren, çok katlı binalarda darbe tesirli sesi önlemek için yüzer şap sisteminde, vibratif gürültü çıkartan jeneratör-kompresör-alternatör-hidrofor veya tekstil - matbaa makinesi gibi cisimlerin münferit temellerinde, büyük iş merkezlerinin, turistik tesislerin, hastanelerin vs. tesisat katlarında, konser, konferans sinema salonlarında, okullarda, sesin bir mahalden başka mahallere geçmemesi ve ısıyı korumak için istenen yataydaki ve düşeydeki bütün yapı kısımlarında kullanılır.

2Teknik Özellikler

Plakalar: 620 mmx 920 mm (+/- %5) ölçülerinde.
İstenilen kalınlıklarda.
Rulolar: 1250 mm en ve 1 mm/6 mm (+/- %5) arası kalınlıklarda.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001