Merkezi Süpürge Sistemi Altyapısı

Marka: Allaway

Süpürgenin içine oyuncak kaçtı diye endişelenmeye gerek yok. Allaway’in patentli yakalama teknolojisi sayesinde sistemi tıkayabilecek objeler duvar girişinde tutulur. Aynı zamanda Allaway ürünleri duvardaki girişten geçebilen her objenin atık haznesine gideceğini garanti eden bir sistem altyapısına sahiptir. Tüm dirsekler geniş açılıdır, tıkanma riski olan sert dönüşler yoktur. Tüm dirsekler güçlendirilmiştir. Tüm boruların içi kaygan ve düzgündür. Boru çapı (40/44) optimum olacak şekilde dizayn edilmiştir. Allaway, boru sistemi sayesinde maksimum akışı sağlayacak teknolojiye sahiptir.


Temizlik Ekipmanı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Temizlik Ekipmanı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Vakumlu süpürge Merkezi vakum tesisatı araçları Merkezi elektrikli süpürge sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ev, ofis, yurt, kreş, cami, otel, tekne

2Teknik Özellikler

Borular (40/44) mükemmel akış özelliklerine sahiptir; özel olarak üretilmiştir. iç yüzeyler tamamen pürüzsüzdür ve güçlendirilmişlerdir. Dirsekler optimum akış olacak şekilde tasarlanmıştır.
44 mm'lik Allaway boru sistemi mükemmel akış özelliklerine sahiptir, bu toz akışı için gerekli olan 20 m/s akış hızının garantisidir.
Duvar girişi prizlerinin geniş renk seçenekleri vardır.
Patentli yakalama teknolojisi, büyük objelerin sisteme kaçmasını engeller. Emiş hortumu bağlantıları kolay kilitlenir ve sıkı durur.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001:2008, Llyod Quality, ROHS