Alüminyum Zincir Perde

Marka: KriskaDECOR

Perdeler hafif, eloksallı alüminyum ile birbirine geçen küçük parçalar halinde üretilir. Desen, boy, şekil, renk ve model olarak tamamen özelleştirilebilir. Herhangi bir imaj veya tasarımın görüntüsü perdelerin üzerine işlenebilir.


Perde fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Perde teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Perde Separatör Dekoratif separatör
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Birçok uygulama alanı içerisinde iç ve dış mekanlarda bölme işlevi, duvar ve tavan dekorasyon işleri ve aydınlatma alanlarında kullanılabilirliğini öne çıkan alanlardır.Perdeler aynı zamanda dekoratif duvar, reklam alanı, sahne ve TV setlerinde kullanılabilir. Perdeler; barlar, restaurantlar, hoteller, gece klüpleri, ofisler, giriş holleri, geniş kamu alanları için uygun olup aynı zamanda fuarlar için kısa süreli kullanıma, konferanslara, aydınlatma uygulamalarına veya mimari projelerde yaratıcı tasarımlara uygundur.

2Teknik Özellikler

Özel eloksallama işlemi sayesinde perdeler çoğu iklim koşullarına dayanıklı olup bu sayede iç ve dış mekan kullanımlarına müsaittir. Ürünler tamamen geri dönüştürelebilir olup temizlenmesi kolaydır, yanmaz ve m² başına 3 kg ağırlıkla hafif bir üründür.
Eloksallı alüminyum zincir: Kriska® zincir (2mm) ve Snina® zincir (1,5 mm)
Aşınma olmadan maksimum yük: Kriska® 17 kg (Yaklaşık) / Snina® 11 kg (yaklaşık)
Güneş ışığına yüksek dayanıklıkta, elektriği iletmez, pürüzsüz, perçinlenmiş kenarlar

3Kalite Garanti Belgeleri

2 Yıl Garanti , A1 Fire Resistance Classification