Işıklı Kapak

Marka: Artlight

Işıklı, parlak, canlı renkli, resimli, dokulu kapaklı mobilyalardır. Işıklı resimlerle donatılmış raydolaplar, mutfak ve banyo dolapları, genç odası dolapları mekanlara ışığı ve görüntüsü ile farklı bir hava katmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Işıklı Kapak ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Banyo dolabı Mimari tasarım hizmeti Mutfak dolabı Dekoratif aydınlatma Büro mobilyası Tezgah Dekoratif tavan kaplaması
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İç mekan

2Malzeme

Metal, ahşap, cam, pleksi, mika

3Teknik Özellikler

Resimli veya resimsiz olarak mobilya yüzeylerinin homojen ışıklandırılması ürünlerin genel özelliğidir. Ayrıca dış yüzeylerde cam, akrilik, mika, perfore metal, ışık geçirgen ince taş, kumaş, doğal ağaç kaplama gibi farklı kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Artlight ışıklı kapaklar her türlü mobilya için uygundur. Sürme sistemli raydolaplara, çekmece önlerine ve menteşeli her tür dolaba uygulanabilir. 12 volt düşük ve güvenli enerji ile çalışır, düşük sarfiyatlıdır ve 50.000 saat ömrü olan led teknolojisini kullanmaktadır. Sürme kapaklı raydolaplarda ışıklı duvar posteri gibi durmakta, banyolarda uygun resimlerle ışıldamakta, ofislerde ışıklı aksesuar kullanmadan logo ve resimli kapakları ile dolap içlerini de aydınlatabilmektedir.

Metal veya ahşap çerçevelidir,
Bünyesinde şerit led barındırır,
Cam, pleksi, mika gibi farklı yüzeylere sahiptir,
Kristal mika veya resimlidir,
Mobilya kapakları serbest ölçülerdedir,
Her türlü mobilya üzerinde kapak olarak kullanılabilir,
Dış ve iç yüzeyi aydınlatma özelliği vardır,
Serbest resim uygulanabilmektedir,
Kumanda ile ışık ve renk ayarı yapılabilmektedir,
Tamamen kablo görünümsüzdür.