Parlak Dekoratif Panel

Marka: Glossmax

Glossmax High Gloss Levha; ileri ve eşsiz bir teknolojiyle, çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yonga levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir. Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama (hot coating) işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha sert bir yüzey elde edilir. Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka güneş ışığı tarafından solmaya ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir. Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir çözüm sunmaktadır. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax Parlak Levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle, mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Mobilya üretiminde şıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax Parlak Levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatıyor.


Dekoratif Panel fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dekoratif Panel teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dolap kapağı Ofis dekorasyonu Dekoratif panel Mutfak mobilyası Melamin kaplı dekoratif panel
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası, ray dolap, genç odası, ofis mobilyaları, dekorasyon, tüm modüler ürünler

2Teknik Özellikler

2100x2800 mm ebatlarında üretilmektedir. Dekoratif panelin bir yüzü parlak olup, diğer yüzü ise ön yüzey ile aynı renkte dekor kağıdıyla kaplıdır.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, E1, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 50001, ISO 27001, FSC, CARB