Hyundai Elevator Türkiye

Firma Hakkında

Kore’nin en büyük holdinglerinden biri olan HYUNDAI, 1984 yılında ürün yelpazesine asansör ve yürüyen merdiveni de eklemiş ve günümüze kadar 100.000 ünite üretimi gerçekleştirmiştir. Kore’de 205 m. yüksekliğindeki asansör test kulesini inşa ederek ürünlerine burada çeşitli güvenlik testleri uygulayan Hyundai Elevator, 18 m/s hızındaki asansörünü ve 7 m/s hızındaki panoramik asansörünü de burada test etmiştir.

Dünyada birçok metro ve tren istasyonlarının yanı sıra çeşitli havalimanları, iş merkezleri ve gökdelenler gibi büyük ve kaliteli projelere imzasını atan HYUNDAI; 2010 yılı başında Türkiye pazarına girmiştir. Ürün yelpazesinde asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantların yanı sıra otomatik araç park sistemleri ve malzeme yükleme boşaltma sistemleri gibi birçok ürün bulunan Hyundai Elevator; her tip ve modeldeki ürünlerin satış, pazarlama, montaj, bakım-servis ve modernizasyonu ile bunlara ait tüm yedek parça ve komponent ihtiyacını karşılamaktadır.
Dünya üzerindeki referansları oldukça güçlü olan Hyundai Elevator, Türkiye pazarında da aynı başarıyı yakalayarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş ve sektörde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Hyundai Elevator Türkiye Ürünleri

Hyundai Elevator Türkiye

Teklif İste

Gönder