Hedef Havuz

Firma Hakkında

Seramik ve betonarme havuzların tüm dünyada uzun ve zor yapım aşamaları, çok yüksek işçilik maliyetleri, yeterli sayılmayan hijyenik koşulları, sıkıntılı bakım şartları yüzünden artık eski popülaritesini yitirmiştir.
 
Hedef Havuz ’un betonarme havuzlar oranla daha sağlıklı, daha hijenik, daha pratik, daha dayanıklı, daha ucuz olan prefabrik liner kaplama havuzları, Alman mühendislik ve kalitesiyle üreten  Hobby pool firmasının güvencesi altındadır.
 
Sektörde hep ilkleri ve yenilikleri benimseyen, farklı tasarım ve yaratıcı projelerle, alternatif çözümlerle öncü olmayı, kalite ile fiyatı, teknik ile performansı, tecrübe ile güveni ve estetik anlayışını birarada tutmayı ilke  edindik.
 
En önemlisi müşteri memnuniyetini benimsedik; Uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ile müşterilerimizin hayal ettiği şekil ve boyuttaki havuzlara 3-7 gün içerisinde kavuşmalarını, yaşam alanlarına değer katmalarını veya müşteri kitlemizin beklentilerine hitap eden, en uygun havuz projesini sunarak, güvenilir çözüm ortağınız olmayı başardık.
 
Yazlıkların bahçesinde, villa, site, otel ve tesislerde, özel okullarda, kolej, anaokulu, yuva ve kreşlerde, özel eğitim, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Hedef Havuz Ürünleri

Hedef Havuz

Teklif İste

Gönder