Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kaleseramik'e Altın Çekül'den 'Yapıda İnovatif Ürün' Ödülü

Kaleseramik'e Altın Çekül'den 'Yapıda İnovatif Ürün' Ödülü

Yapıda İnovatif Ürün, Fikir ve Pazarlama olmak üzere 3 ana kategoride sahiplerini bulan Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde ödül kazanan Kaleseramik yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarına devam ediyor.

“T-ONE by Kale” yaşam alanlarında fark yaratıyor

Kaleseramik, 16 yıldır geliştirdiği teknolojik ürünü Kalesinterflex’i cephe ve iç mekanlardaki konvansiyonel kullanım alanının dışına çıkarıyor. Ülkemizde üretilen en büyük ve en ince porselen seramik levhası olma özelliğini taşıyan Kalesinterflex’in alternatif kullanımından doğan ürünler T-One by Kale markası ile profesyoneller ve tüketici ile buluşturuluyor.

Kaleseramik, inovatif gücünden yararlandığı Kalesinterflex’in farklı ürün çözümleri ile; banyo mobilyalarından mutfak tezgahlarına, mutfak dolap kapaklarına, mobilyalardan, beyaz eşyalarda kullanımına kadar farklı yüzeylerde yaşam alanlarına bütünsel bir görünüm ve değer katıyor.

T-ONE By Kale UNIQ banyo mobilyası

Suyun, nemin ve buharın yoğun olduğu banyolar için uygun çözümler sunan T-ONE By Kale Uniq banyo mobilyası serisi, hijyeni, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunarak banyolarda fark yaratıyor.

Kalesinterflex’in üstün performansıyla üretilen ve tüketicilere uzun yıllar güvenle eşlik edecek T-ONE By Kale Uniq banyo mobilyası; çizilme, kırılma, lekelenme, aşınma direnci, sıcağa, soğuğa ve aleve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor.  

Mermer, metalik, taş görünümlü farklı renk ve desen alternatifleriyle her banyoya uyum sağlayan Uniq serisi, üç farklı koleksiyonu ve modüler yapısı ile de her zevke uygun seçenekler sunuyor.