Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Ytong’un Dijital Danışmanlık Platformu “Ytong Online” Açıldı

Ytong’un Dijital Danışmanlık Platformu “Ytong Online” Açıldı

Yapı malzemesi sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi Türk Ytong, tüm dünyada koronavirüs salgını ile değişen iş ve yaşam standartlarına uyum sağlamak, müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını koruyup, işlerini sürdürmelerine yardımcı olmak için Ytong Online - Dijital Danışmanlık Platformu’nu hayata geçirdi.

Uzmanlığı ve mühendislik birikimini merkeze alan bir marka olan Ytong, Dijital Danışmanlık Platformu ile çalışanlarının bilgi ve rehberliğini uzaktan ve sürekli olarak müşterilerinin hizmetine açıyor. Platform, inşaat projesi yapan kişilerin doğru çözümleri alanında uzman bir Ytong çalışanı ile gerçek zamanlı olarak keşfetmesini sağlıyor.

Ytong bu proje ile dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında, müşteri deneyimini ve dijital teknolojileri bir araya getiren, iş ve tedarik süreçlerini uzaktan destekleyen yeni bir iş modelini hayata geçiriyor.

Uzaktan görüşmelerle güvenli toplantılar

Türk Ytong web sitesinden hizmet veren platform, Ytong uzmanlarını, inşaat projesi geliştiren profesyoneller ve kendi inşaatını yapan tüketicilerle buluşturacak. Kullanıcılar, platformdaki adımları takip ederek dakikalar içinde bir uzmanla randevulaşarak, belirlediği gün ve saatte görüntülü toplantı veya telefon görüşmesi yapabilecek. İhtiyaç duyduğu bilgi ve desteğe, güvenli ofis ve ev ortamında ulaşabilecek. Ytong Online, malzeme temininden bina ısı yalıtım çözümlerine, endüstriyel yapılardan yangın ve çatı çözümlerine kadar bir çok farklı konuda destek sunuyor.

Ytong müşterilerinin sağlığını düşünüyor

Ytong Online - Dijital Danışmanlık Platformu’nun hayata geçmesiyle birlikte Ytong, artan koronavirüs tehdidine karşı müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını korumak adına önemli bir adım atarken, inşaat faaliyetinin kesintisiz sürdürülmesi için de sektöre katkı sağlıyor. Gazbeton sektörünün uzman ve öncü markası olarak, iş, iletişim ve hizmetlerde dijitalleşme adımlarını artırarak sektöründe fark yaratıyor.

Platforma online.ytong.com.tr adresinden ulaşılabilir.