Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
“Yeşili Kucaklıyoruz” Buluşması  Yapı Kataloğu Danışmanlığı ve Han Stone Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

“Yeşili Kucaklıyoruz” Buluşması Yapı Kataloğu Danışmanlığı ve Han Stone Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

“Yeşili Kucaklıyoruz” partisine davetli mimarlar, iç mimarlar ve tasarımcılar bu gece için dönüştürülmüş Han Stone Gallery’nin özel atmosferinde hem eğlendiler hem de Han Stone’un geniş ürün yelpazesini bire bir deneyimleme şansı buldular. Ürünlerin kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanmış 9 Theme / 9 Box alanlarında 9 farklı konsepti gezen konuklar, pandemi nedeniyle uzun zaman sonra bir arada olmanın mutluluğunu, sunulan özel yemek menüsü ve müzik eşliğinde paylaştılar.

“Yeşili Kucaklıyoruz” temasıyla düzenlenen buluşmada Han Stone sahibi Hakan Kızıltuğ firmanın misyonunu aşağıdaki metinle duyurmuştu.

Neden Yeşili Kucaklıyoruz?

Daha iyi bir dünya, daha iyi bir toplum felsefesiyle çevre dostu malzeme ithalatına konsantre olmuş; sürdürülebilirlik ilkesine dayalı büyüme politikası süren Han Stone, tüm faaliyetlerinde çevresel etki ve değerlendirmelerini baz alarak sektöre katkı sunmakta.

Han Stone, son yıllardaki tercihleri ile:

  • Atıkların çevreye geri kazandırılmasına önem verir,
  • Doğal kaynaklar üzerindeki baskıyı azaltma politikaları izler,
  • 20 mm kalınlığında kullanımı alışılageldik doğal taşa 6mm / 12mm porselen ve 2mm Flexystone ile alternatif oluşturarak nakliye ve gaz salınımlarını azaltmış, karbondioksit emisyonlarında %50’ye varan düşüş sağlamıştır.