Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Yapı Kataloğu’nun Yeni Uluslararası İşbirliği: MATEK

Yapı Kataloğu’nun Yeni Uluslararası İşbirliği: MATEK

Yapı Kataloğu ve Matek işbirliği ile Yapı Kataloğu, Türk yapı sektöründeki haberleri ve gelişmeleri uluslararası mecralarda duyurmak adına yeni bir partner daha edinmiş oldu. Yapı sektöründeki gelişmeleri gerçek zamanlı yayınlayan Matek platformu, yapı haberlerini sektörde söz sahibi geniş bir kitleyle buluşturuyor.

Hem ulusal hem de uluslararası yayın yapan Matek platformunu, her ay 20.000 kişi ziyaret ediyor. Platformu takip eden ulusal kitlesini, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avustralya ve Asya ziyaretçileri izliyor. Ayrıca, aylık rutinde gönderdikleri maillere 10.000’den fazla kişi tıklıyor. Matek’in hitap ettiği kitleyi, yapı sektöründen uzmanlar, girişimciler, mimarlar, inşaat mühendisleri ve yapı sektöründeki karar vericiler oluşturuyor.

Yapı Kataloğu’nun Matek ile olan işbirliğinde, Yapı Kataloğu üye firmaları uluslararası bir mecrada daha görünürlüklerini artırma ve öne çıkma hakkı kazanıyor. Kitlesini sektördeki mimarların, inşaat mühendislerinin, yapı uzmanlarının ve karar vericilerin oluşturduğu Matek aracılığıyla bu kitleleri bilgilendirmek ve uluslararası arenalardaki kişilere ulaşmak kolaylaşıyor. Türk yapı malzemesi üreticileri, Yapı Kataloğu aracılığıyla gelişmelerini paylaşarak uluslararası tanıtım ve pazarlama araçlarına bir yenisini daha ekliyor.

MATEK platformunu incelemek için: https://matek.ro/international/