Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Yapı Kataloğu'nun Yeni Uluslararası İşbirliği: Arcedior

Yapı Kataloğu'nun Yeni Uluslararası İşbirliği: Arcedior

Arcedior platformu, yapı ve mimarlık sektöründe doğru ürünü keşfetme ve ürün tedariği için tasarımcılarla tedarikçiler arasında önemli bağlantıyı kuruyor. Üreticiler, Arcedior aracılığıyla ürünlerini global tasarımcı ve mimar kitlesiyle buluşturuyor. Arcedior, projelendirme ve ürün tedariği aşamalarında hem tasarımcıya hem de üreticiye rehberlik ediyor.

Hem tasarımcı, hem üretici için kullanıcı dostu bir platform sunan Arcedior, çevrimiçi ürün seçebilme özelliği ile çevrimdışı kaynak bulma desteğini birleştiriyor. Arcedior’un websitesinde 650’den fazla firmanın, 78.000’den fazla ürünü 40’tan fazla ülkede sergileniyor. Tamamladığı proje sayısı ise 1000’in üzerinde.

Yapı Kataloğu ile Arcedior arasındaki işbirliğinde, Yapı Kataloğu üye firmaları Arcedior’un global platformunda ücretsiz görünürlük hakkı kazanıyor. Platformda, bedelsiz bir şekilde firma sayfası oluşturup ürünlerini global bir kitleye sergileyebiliyorlar. Yapı Kataloğu üye firmaları bu şekilde, uluslararası tasarımcılar ve mimarlara ulaşmada, ürün sergilemede ve satış yapma konularında bir adım daha öne geçiyor. Arcedior platformunda mimarlara ulaşmak için daha fazla görünürlük hakkı isteyen Yapı Kataloğu üyeleri, Arcedior’un özel görünürlük hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabiliyor.

Platformu detaylı incelemek için https://www.arcedior.com/