Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
YAPI KATALOĞU Firma Ürün Numunelerini YAPI HUB Malzeme Kütüphanesi’nde Sergiliyor!

YAPI KATALOĞU Firma Ürün Numunelerini YAPI HUB Malzeme Kütüphanesi’nde Sergiliyor!

Bu kapsamda kurulan “YAPI HUB” ile Yapı Kataloğu ofisi, sadece çalışanlara ait olmaktan çıkarak, yapı, mimarlık ve inşaat sektörlerini her türlü bağlamda buluşturmayı hedefleyen önemli bir “aktarma merkezi” oluyor.

YAPI HUB; bünyesinde kurulacak “Malzeme Kütüphanesi” ile sektörde büyük önem taşıyan yapı malzeme üretici firmalarının ürün kataloglarının ve numunelerinin bulunacağı geniş bir kütüphane görevini gören, Yapı Kataloğu’nun üye firmalarına, sektöre profesyonellerine, mimarlara, tasarımcılara yönelik birçok farklı workshop, seminer, sektör buluşmaları vb. önemli etkinliklerin düzenleneceği çok amaçlı bir mekan haline geliyor.

Ürün numunelerinizi bizlere iletin, biz de YAPI HUB Malzeme Kütüphanesi’nde onları sergileyelim

Malzeme dünyasındaki yenilikleri ve değişiklikleri yansıtacak bu kütüphanede yer alarak;

  • Özel malzeme konularında ilgili firmaların davet edileceği etkinliklerde,
  • Öğrenciler için çok verimli bir kaynak olacak ve malzeme ve yapı bilgisi dersleri kapsamında etkin bir biçimde kullanılacak kütüphanede üye firma ürünlerinin kullanıcıyla buluşması sağlanıyor. 

Yapı Kataloğu firma ve ürün sayfalarında yer alan “Teklif İste” formlarında yer alan “Numune Talep Et” butonu aracılığıyla da bütün Yapı Kataloğu kullanıcıları diledikleri ürünün numune talebini firmalara iletebiliyor.

Yeni, yenilikçi ve sürdürülebilir malzemeler hakkında farkındalık yaratmayı ve bu malzemeleri kütüphanenin profesyonel kullanıcılarının incelemesine sunmayı amaçladığınız Malzeme Kütüphanesi sizlerin katkısıyla büyüyor.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.