Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Yapı Kataloğu, 50.Yıl Diyalog Etkinliğinde Görev Alacak Gönüllüler Arıyor!

Yapı Kataloğu, 50.Yıl Diyalog Etkinliğinde Görev Alacak Gönüllüler Arıyor!

Bu gönüllüler, etkinlikte düzenlenecek “Rehberli Tur”larda rehber olarak veya tasarım köşesi, workshop veya panel köşesi gibi alanlarda belirlenecek sorumluluklarla görev alacak.

Rehberli turlarda görev alacak rehberler, etkinlik ziyaretçilerini belirli gruplar halinde gezdirerek hem etkinlik hakkında genel bilgilendirme hem de katılımcı olarak yer alan yapı malzemesi firmaları hakkında bu ziyaretçilere detaylı bilgi sağlamakla sorumlu olacak. Ayrıca etkinlik mekanında yer alan Tasarım köşesi, Sergi köşesi vb. tüm alanları da ziyaretçilere detaylıca tanıtacak.

Görev almak isteyen gönüllüler:

Mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir ve bölge planlama, endüstri ürünleri tasarım bölümleri lisans / yüksek lisans / doktora öğrencisi ya da mezunuysanız etkinlikte görev almak için yapmanız gereken; özgeçmişiniz ile birlikte, 1.000-2.000 karakter (boşluklu) arasında bir niyet mektubunu ve YAPI KATALOĞU’nun sektördeki yerini anlatan maks. 1 dakikalık bir videoyu (mp4 formatında) bizlere, 31 Ocak 2023 Salı gün bitimine kadar etkinlik@yapikatalogu.com e-mail adresinden iletmeniz olacak. Görev alma başvurusu yaparken mail konusuna “Görev - Başvuran kişinin ismi” yazmanız beklenmektedir. Görev alacak gönüllülere YAPI KATALOĞU tarafından kişiye özel sertifika düzenlenecek ve iki günlük görev alma mesaileri saptanacaktır.

Son başvuru tarihi akabinde tüm başvurular incelenecek, asil ve yedek listeler oluşturulup bu kişilere kapalı şekilde e-mail yoluyla sürece dair detaylı bilgilendirme sağlanacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi edinmek için bu linkteki dosyayı inceleyebilirsiniz.