Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Sentio Alüminyum Süpürgelik ile Yaratılan İşlevsel ve Şık Mekanlar

Sentio Alüminyum Süpürgelik ile Yaratılan İşlevsel ve Şık Mekanlar

Birleşim noktalarındaki kötü görüntüyü kapamak amacıyla geliştirdiği alüminyum süpürgeliklerle Ateco Zemin, yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor; köşeler, işlevsel ve şık bir görünüme dönüşüyor.

İnovatif ürünler tasarlamayı hedefleyerek 2008 yılında markalaşma sürecine başlayan Ateco Zemin Malzemeleri, işlevsel ürünleri sayesinde hedeflerine ulaşmayı sürdürüyor. Ateco Zemin, yaşam alanlarına özel tasarladığı ürünlerinin yanı sıra alüminyum süpürgeliklerle de tercih ediliyor.

Alüminyum süpürgelik profilleri, duvar ve zemin birleşiminde farklı iki materyalin birleştiği köşeye döşenerek yaşam alanlarına estetik bir görünüm katıyor. Ayrıca ortamdaki kablo yığınlarını kamufle etme özelliğine sahip bu tasarımlar, dağınık görüntüyü gidererek mekanı şık bir görünüme kavuşturuyor. Montajı için alüminyum klips veya silikon gereken süpürgelikler, yaşam alanlarını eloksal alüminyum ve krom kaplama metal yüzeyleri aracılığıyla parlak ve hoş bir görüntüyle buluşturuyor. Alüminyum süpürgelik profili serilerinden biri olan Velo Alüminyum Süpürgelik, birbirinden farklı renkleriyle her yaşam alanına uyum sağlayacak bir seçenek sunuyor. Aynı zamanda estetik görünümüyle odaları dekoratif hale getiren Velo alüminyum süpürgelikler, her rengin bir parlak bir mat seçeneğini içeriyor. Ateco Zemin’deki diğer alüminyum süpürgelik profilleri Crispo, Lato, Sentio, Wish, Leather, MPS-Fserileri oluşturuyor.

6 / 8 / 10 / 12 santimetre yüksekliğe sahip seçenekleri bulunan alüminyum süpürgeliklere sahip olmak isteyen herkesi Ateco Zemin Malzemeleri, İstinye’de bulunan mağazasına davet ediyor.