Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Schneider Electric, Yeni Nesil Çözümlerini, Data Center Ankara’da Sektör Liderleriyle Buluşturdu

Schneider Electric, Yeni Nesil Çözümlerini, Data Center Ankara’da Sektör Liderleriyle Buluşturdu

Etkinlikte Schneider Electric’in verimli ve efektif bir şekilde uçtan uca çözümler sunan ürünleri tanıtıldı. Aynı zamanda Schneider Electric uzmanları, gerçekleşen konferanslarda “Veri Merkezi Yazılımları” ve “UPS Sistemlerinde Verimlilik Artırıcı Teknolojiler” konularında sektördeki yenilikleri katılımcılarla paylaştı.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Data Center Ankara etkinliğinde bu yıl Knowledge Partner olarak yer aldı. Kamu ve özel sektörden veri merkezi alanında uzmanların bir araya geldiği etkinlik kapsamında Schneider Electric Veri Merkezi Çözümleri ve UPS Sistemlerinde Verimlilik Artırıcı son teknoloji ürünlerini tanıttı. Schneider Electric’in yenilikçi, verimli ve efektif bir şekilde uçtan uca çözümler sunan ürünleri katılımcılardan büyük ilgi gördü. 

Etkinlikte gerçekleşen konferanslarda Schneider Electric Veri Çözümleri Kıdemli Mimarı Bahadır Akoğlan, “Veri Merkezi Yazılımları ile Geleceği Görmek Mümkün mü?” başlıklı konuşması ile veri merkezlerinde kullanılan yazılımların, gelecek öngörüleri oluşturması ve bu öngörülerin kullanımına yönelik son gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. Schneider Electric Çözüm Satışları Müdürü Burak Özyol ise “UPS Sistemlerinde Verimlilik Artırıcı Teknolojiler” başlıklı canlı demoda Schneider Electric’in UPS ürünlerini tanıtarak, katılımcıların sorularını yanıtladı.  

Etkinlikte Easy 3S UPS, Nelshelter CX, Smartbunker FX ve Galaxy Serisi sundukları yeni nesil çözümlerle katılımcılardan tam not aldı:

  • Easy 3S UPS; Schneider Electric’in düşük satın alma maliyetli, aynı segmentteki rakiplerine oranla daha yüksek verimlilik ve güç faktörü sunan üç fazlı kesintisiz güç kaynağı.
  • Nelshelter CX; ofis tipi, ağ ve diğer donanım ekipmanının çalıştırılabileceği; ses yalıtımlı, pratik kabin çözümü.
  • Smartbunker FX demo ürünü; mikro veri merkez ihtiyaçlarına yönelik kompakt, güvenilir ve inovatif bir mikro veri merkezi çözümü.
  • Galaxy Serisi; toplam sahip olma maliyeti konusunda en iyi performansı veren, dünyanın en verimli kesintisiz güç kaynağı.