Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Özel Dokuları ve Eşsiz Tasarımlarıyla Dekoratif Kaplamanın Yeni Markası Visuelle

Özel Dokuları ve Eşsiz Tasarımlarıyla Dekoratif Kaplamanın Yeni Markası Visuelle

Kalekim’in güçlü köklerinin ve yenilikçi ruhunun bir birleşiminden yaratılan Visuelle, doğanın getirdiği terapi hissini yaşam alanlarına taşırken, yeni ve heyecan verici hikayelere yer açıyor. Doğanın eşsiz gücünden, zamanın yeryüzüyle etkileşiminden oluşan muhteşem renklerden, tonlardan ve dokulardan alınan ilhamla ortaya çıkan Visuelle ile özgün dokular, eşsiz tasarımlarla yaşam alanlarına taşınıyor.

Mekanların ruhunu değiştirerek dünya ve doğayla uyumlu, aynı zamanda bütün ve dengeli yaşam alanları oluşturmak için tasarlanan Visuelle’in zengin Etna Koleksiyonu; beton, mermer, fancy, taş ve ahşap dokularından ilham alan Betonart, Greenery, Young & Fancy, Earthy ve The Blues serileriyle, eşsiz tasarımları ve sayısız kombinasyon seçenekleriyle hayal gücünün ve estetik anlayışın sınırlarını zorluyor.

Doğanın kalbinden gelen Etna Koleksiyonu

Visuelle tasarımcıları tarafından, kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedebilmeniz için taşı, kayayı, kumu, mermeri, lavı sanatsal bakış açısıyla yeniden yorumlayan Etna Koleksiyonu yaratıldı. İlhamını toprağın yeryüzündeki değişim ve dönüşüm gücü ile dünyanın formasyonuna yön veren yanardağlardan alan Etna Koleksiyonu ile mekanlarınız sizin tercih ettiğiniz enerjiye kavuşuyor.

Dokunma ve ulaşılma isteği yaratan “Beton Art” serisi

Etna Koleksiyonunun eşsiz serilerinden biri olan Beton Art, öze dönüşü simgeleyen beton dokusu ile zamansız güzelliğini yaşam alanlarınıza yansıtıyor. Beton Art serisi, Mimarinin vazgeçilmeyen klasiği brüt beton görünümü ile malzemeyi kendi kimliğinin dışına çıkararak, dokunma ve ulaşma isteği yaratan, doğal ve estetik bir atmosfere büründürüyor.

Brüt beton görünümüne farklı bir çerçeveden bakan seri, varyasyon zenginliğiyle size farklı kullanım alanları yaratma imkanı veriyor. İşlenmemiş brüt beton dokusunun zarif motiflerle zenginleştiği seri, betonun zamansız güzelliğini yaşam alanlarınıza taşıyor.

Beton Art serisi uygulandığı duvarlarda özgün ve kalıcı bir hava yaratmasının yanında, mekanda da şık ve doğal bir atmosfer oluşturuyor.

Duvarınızdan yeni dünyalara pencere açın

Siz de şimdi Visuelle zamanı diyorsanız, yapmanız gereken sadece Kalekim ile iletişime geçmek. 

İstanbul, Ankara ve Bursa’da hizmete sunulan Visuelle için yaptığınız talep kapsamında Kalekim’in uzman kadroları, en kısa sürede size ulaşarak, uygulamayı düşündüğünüz mekanda keşif yapıyor. 

İkinci aşamada da hayal gücünüze ve zevkinize göre seçtiğiniz Visuelle koleksiyonu duvarlarınıza uygulanarak, yaşam alanınızdan yeni dünyalara pencere aralanıyor.