Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Neta Mimarlık'tan Yeni Ürün: DanpaShade Aura Sistem

Neta Mimarlık'tan Yeni Ürün: DanpaShade Aura Sistem

Tüm bunlar tarzınızı ifade etmenize izin verirken, ayrıca DanpaShade Aura tarafından sağlanan benzersiz 2'si 1 arada renk seçenekleriyle yansıtılır.

DanpaShade'in Z-Frame iç yapısı, yeterli doğal ışığa izin verirken parlamayı ve güneş radyasyonunu sınırlayan zig-zag benzeri bir tasarım kullanır. DanpaShade Aura gölgeyi, mimar veya tasarımcının aralarından seçim yapabileceği çeşitli renk seçenekleriyle konforlu aydınlatmalı bir gölgeye dönüştürür. Z-Frame tasarımı, gün ışığını filtreleyen ve gün boyunca mükemmel bir ambiyans sağlayan gölge kaydırma teknolojisini de kullanır.

Sistem Avantajları:

  • Renk geçişi teknolojisi
  • Z-Frame yapısı
  • Yatay veya dikey kurulum
  • Hafif tasarım
  • Gölge geçiş özellikleri
  • Çift renkli entegrasyon
  • % 100 UV korumalı
  • Eksiksiz tasarım ve kurulum çözümü

Ürün Özellikleri:

Işık ve Gölge ile Oynama Yeteneği: Kullanıcılar, doğru atmosferi elde ederek, istedikleri ışık ve gölge dengesini oluşturmak için panjurları ayarlayabilirler.

Çok Çeşitli Renkler ve Yüzeyler: Danpalon® Panjur yarı saydam gölgeleme sistemi, çeşitli renk kombinasyonlarında çeşitli bina cephelerinde kurulabilir. Müşteriler parlak veya mat yüzey kaplamasıyla ışık geçirgenlik seviyelerini seçebilirler.

Tüm Hava Koşullarına Uygun Tasarım: Her türlü hava koşuluna uygundur ve tüm bina kodu gerekliliklerine uygundur.

Microcell Teknolojisi: Mimari gölgeleme uygulamaları için en yeni ve en gelişmiş sistem olan Microcell teknolojisi ile üretilen Danpal® Panjur Sistemleri, yüksek darbe direnci sunar. Mimari gün ışığı uygulamaları için özel olarak tasarlanmış, çubuklar arasındaki dar boşluk, üstün bir ışık kalitesi ve estetik açıdan çekici bir görünüm sağlar.

Basit ve Düşük Maliyetli Kurulum: Sistem, basit ve düşük maliyetli kurulum sağlayan, alüminyumdan yapılmış, geçmeli kilitli konektörler içerir.

Yüksek Direnç: Sistem, yüksek rüzgar yüklerine maruz kaldığında bile uzun ömür sağlayan çift dişli bir kavrama-kilit bağlantısı sağlar.

Uzatılmış UV Koruması: Danpal® panelleri, birlikte ekstrüde edilmiş UV koruması sunar - bu da daha uzun sistem ömrü sağlar.