Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Mutfaklarını Yenilemek İsteyenler için E.C.A. Nita Serisinden Fonksiyonel ve Renkli Çözümler

Mutfaklarını Yenilemek İsteyenler için E.C.A. Nita Serisinden Fonksiyonel ve Renkli Çözümler

Dekorasyonda değişen trendler ve tüketim alışkanlıklarımızla birlikte mutfaklar ‘kişiselleştirilebilir’ yaşam alanlarına dönüştürülerek evlerimizin prestij ve konfor alanını oluşturuyor. Bu noktada mutfaklarını yenilemek isteyenler için E.C.A. Nita Esnek Çıkış Uçlu Eviye Bataryalarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Mutfaklarında huzur konseptini yakalamak isteyenler için beyaz, asaleti yansıtmak isteyenler için siyah, dinamizmi yakalamak isteyenler içinse kırmızı eviye batarya seçenekleri mevcut.
 
Fonksiyonelliğin tasarımla birleştiği E.C.A. Nita Esnek Çıkış Uçlu Eviye Bataryaları uzunluğu ve yüksekliği ayarlanabilir esnek çıkış ucu sayesinde kullanıcılara keyifli ve hayatı kolaylaştıran bir kullanım deneyimi sunmayı garanti ediyor.  
 
Tüketicilerin estetik ve fonksiyonel kaygılarına çözüm sunarken kalite ve garanti konusunda da her zaman tüketicilerinin yanında olan E.C.A., diğer ürün gruplarında olduğu gibi Nita serisinde de ’Yıllarca Beraber Olmak Garanti!’ diyerek Türkiye’de ilk defa 20 yıl garanti veriyor.