Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Modüler Estetiğin Banyodaki İzdüşümü

Modüler Estetiğin Banyodaki İzdüşümü

Banyolar için ideal çözümler üreten Creavit’in yeni banyo mobilyası Alinda; yalın ve köşeli tasarımı, geniş iç hacme sahip saklama alanları ve tüm enerjimizin ortak noktası olan banyoları karmaşadan uzaklaştırarak sadeliğe ve özgürlüğe çağırıyor. 60 – 80 – 100 – 120 cm’lik boyutları ve hem çanak lavabolu hem de etajerli lavabo seçenekleriyle banyolarda yaratıcı kurgular yaratmaya olanak sağlıyor. 

Estetik Detaylar ile Bütünleşen İşlevsel Tasarım

Yaşam alanlarına modern ve sofistike duruşu banyolarında yansıtmak isteyenler için altı farklı renk seçeneği sunan Alinda; açık ceviz, natural çam, parlak beyaz, parlak siyah renk seçeneklerinin yanında suya ve neme karşı ekstra dayanıklı DX Color beyaz ile DX Color antrasit renk seçenekleriyle banyolarda özgün bir atmosfer yaratıyor. Geniş boy dolabı ve fonksiyonel çekmeceleri sayesinde banyoda saklama alanları için yeterli hacim sağlıyor. 

Aynalar Tercih Ettiğiniz Gibi

Alinda, yuvarlak, dikdörtgen ve dolaplı ayna seçenekleri ile estetik kombinasyon imkanı sağlıyor. Gün ışığı LED aydınlatmaları ile ışık almayan banyolar için ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.