Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Metre Bazında "Bant Servis" Hizmeti Şimdi Seçili Satış Noktalarında!

Metre Bazında "Bant Servis" Hizmeti Şimdi Seçili Satış Noktalarında!

Yenilikçi hizmetleriyle, sektördeki rekabet ortamında avantajlı olma fırsatı sağlayan Roma Kenarbantları,  mobilya sektöründe yeni bir dönem başlatarak, “Bant Servis” hizmetini tüketicileri ile buluşturuyor. “Bant Servis” marangoz grubu müşterilerine diledikleri metrajda kenarbandı satın alabilecekleri yeni bir iş modeli sunuyor.

Daha az fire, daha çok kazanç

Roma markasının tescilli hizmeti “Bant Servis”, tüketici ihtiyaçlarını ve isteklerini “hızlı” ve “pratik” olarak karşılıyor. Seçili satış noktalarında hizmete başlayan “Bant Servis”, minimum sipariş miktarı olmaksızın, tüketicilere ihtiyaçları kadar kenarbandını diledikleri renk ve metrajda satın alabilme avantajı sunuyor.

Minimum seviyede stok tutma, ihtiyaç kadar metrajda kenarbandı siparişi verme ve fire vermeden, yüksek kazanç sağlama imkanları “Bant Servis” ’i öne çıkaran özelliklerden sadece bir kaçı.  Ayrıca geniş Roma Kenarbandı koleksiyonundan stok renklerini denemek, yepyeni tasarımlar yaratmak ve, satışları artırmak için mükemmel çözüm.

Roma ayrıcalıklarıyla tanışın, kazanın…

Roma markası bu yeni hizmetiyle, bayileri için karlı bir iş kolu ve yeni müşteri portföyü kazanmak için imkan yaratırken, alışılagelmiş standartların dışına çıkarak tüm müşterilerine yüksek kazanç fırsatı sağlıyor.