Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Markanızı Doğru Dijital Platformlarda Dünyaya Açın

Markanızı Doğru Dijital Platformlarda Dünyaya Açın

Herkes dijital olanakları kullanarak çalışıyor, haberleşiyor, araştırıyor, öğreniyor... Bugünlerde mimarlar yeni fikirler bulmak, yeni ürünleri tanımak, gelişmeleri takip etmek için en çok dijital ortamlardan faydalanıyor.

Dünyadaki milyonlarca mimarın takip ettiği bu platformlardan biri de worldarchitecture.org. World Architecture Community olarak tüm reklam paketlerimizde 31 Ağustos 2021'e kadar %50 indirim uyguluyoruz.

Siz de, kriz dönemlerinde her başarılı firmanın yaptığı gibi, yeni koşullara hızlı ayak uyduranlardan olun ve müşterilerinize doğru dijital pazarlama kanallarını kullanarak ulaşın.

World Architecture Community (WAC), dünya mimarlarına ürününüzü tanıtmak için doğru dijital platformdur.

Çünkü WAC...

  • Dünyanın dört bir yanından mimarlar ve iç mimarların bir araya geldiği, projelerini paylaştığı ve yarıştığı saygın bir dijital mimarlık platformudur.
  • Yılda yaklaşık 2.000.000 ziyaretçiye, 6.700.000 sayfa görüntülemesine sahip ve ziyaretçilerinin %90'na yakınını mimarların oluşturduğu, gerçek bir küresel mimari platformdur.
  • 550,000'den fazla Twitter ve 330,000'den fazla Instagram takipçisiyle sosyal medyada da takip edilen çok yönlü bir dijital platformdur.
  • Amerika ve Avrupa’dan olduğu kadar Orta Doğu ve Asya mimarlarından da yoğun ilgi görmektedir. Bu anlamda WAC, dünyanın çeşitli coğrafyalarının biraraya geldiği zengin bir uluslararası mimarlık portalidir.
  • Dünyadan olduğu kadar Türkiye'den de yüksek bir izleyici oranına sahipdir. WAC'ye gelen yıllık ziyaretçi sıralamasında Türkiye, ABD, Hindistan, İngiltere ve Romanya'dan sonra 5. sırada yer almaktadır. 
  • Uygun bir reklam fiyat politikasına sahiptir. Üstelik 31 Ağustos'a kadar geçerli Tüm Reklam Paketlerimizde %50 indirim kampanyası bulunmaktadır.

Lütfen fiyat listemiz için tıklayın ve liste fiyatlarının üzerinden ekstra %50 indirime sahip olduğunuzu unutmayın!

Daha detaylı bilgi için Advertise with WAC sayfamızı ziyaret edebilir ya da Media Kit'imizi inceleyebilirsiniz.

Markanızı / ürününüzü WAC'ye reklam vererek dünyaya tanıtmak ve detaylı bilgi almak için: Sanne Yener, Reklam ve Pazarlama, ads@worldarchitecture.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

World Architecture Community

____________________________

World Architecture Community uluslararası bir platformdur ve sadece ingilizce yayın yapmaktadır.

Ana Görsel: WAC üyesi Zaha Hadid Architects'in WA Awards ödüllü projesi Morpheus Hotel