Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Knauf, 2022 Yılında Sistem Satışlarına Odaklanacak

Knauf, 2022 Yılında Sistem Satışlarına Odaklanacak

2022 büyüme hedeflerini sistem satışları odağında kurgulayan Knauf, sistem satışlarıyla projelerin; yangına dayanım, ses yalıtımı ve depreme karşı mukavemet gibi tüm ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunarken, yüklenici, mimar ve yapı şirketlerinin zaman ve maliyetten tasarruf etmesini sağlayacak.

"Sistem çözümlerimizle projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz"

Knauf’un 100’ün üzerinde sistem kombinasyonuna sahip olduğunu kaydeden Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker, “Knauf Türkiye olarak, dört üretim tesisimiz, 250’yi aşkın bayimiz ile çözümlerimizi sektörle buluşturuyoruz. 90 yılı aşkın global tecrübemiz ve bu zamana kadar ülkemizde ürün ve sistem çözümlerimizle imza attığımız yüzlerce AVM, hastane, okul, rezidans, termik santraller gibi farklı sektörlerdeki proje ile yapı sektörünün en önemli ve güçlü çözüm ortağı olduk. Güçlü dağıtım ağı önemsediğimiz konuların başında geliyor. Satışlarımızın büyük kısmını da bayilerimiz aracılığı ile yaptığımız için bu kanalı yatırımlarımızın dönüşümü açısından oldukça önemsiyoruz. Sistem satışları, pandemiden önce de yoğunlaştığımız bir alandı. Bu hedefimizi bu yıl da sürdüreceğiz. 2022 yılında yine önceliğimiz ve ana odağımızda, sistem çözümlerimizle projelerin çözüm ortağı olmak yer alıyor. 2022 yılı sistem çözümlerimizi, ürünlerimizi ve teknolojilerimizi yapı sektörüne daha fazla anlatacağımız bir yıl olacak.” 

“Sistemlerimiz tüm sürecin tek elden yönetilmesini kolaylaştırıyor”

Knauf ürünlerinin projelere ve yapı sektörü profesyonellerine ses yalıtımı, akustik, darbe dayanımı gibi birçok avantaj sağladığını vurgulayan Türker, “Tüm ürünlerimizin bütün bileşenleriyle yer aldığı, yapının ihtiyaçlarına göre yüzlerce farklı kombinasyonun kurgulanabildiği sistem çözümlerimiz, yapı profesyonellerine sağladığı maliyet, zaman tasarrufu ve bütün yapı bileşenlerinin uyum içinde olmasını garanti ediyor. Sistemlerimiz, tüm sürecin tek elden yönetilmesini kolaylaştırıyor. Bu sayede sorunlar olabildiğince azalıyor, süreç hızlanıyor ve inşa süreci olabildiğince kolaylaşıyor. Yüklenicilerin, mimarların ve yapı firmalarının iş yükü azalıyor, yönetmeleri gereken süreç en aza iniyor. Odaklanmaları gereken farklı alanlara daha fazla odaklanabiliyor.” dedi.