Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kış Gelirken Artstone Tuğla Serisi ile Sıcak Yaşam Alanları...

Kış Gelirken Artstone Tuğla Serisi ile Sıcak Yaşam Alanları...

İçimizi Isıtan Mekanlar

Havaların soğuması ile birlikte iç mekanlarda geçirelen vakit gittikçe artarken, iç dekorasyon daha çok önem kazanıyor. Sonbahar ve kış aylarında; sıcak görünüme sahip, iç ısıtan mekanlara yönelmek isteniyor. Duvar ve tavan yüzeyleri bir mekanın sıcaklık algısını en çok etkileyen tasarım ögelerindenken; bu yüzeylerde rustik ve rahatlatıcı görünümü ile tuğla, ilk tercihler arasında yer alıyor.

Her Yüzey Tipine Uygun

Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Artstone; tuğlanın geleneksel dokusunu özel üretim teknikleriyle harmanlayarak tasarladığı Tuğla Serisi ile, tuğlanın sıcak dokusu ve görünümünü pratik bir şekilde mekanlarınıza uyguluyor. Normal şartlarda tavan uygulaması imkansız olan tuğla dokularını, sağladığı güçlü tasarım algısıyla konut ve ticari alanların tavanlarına kolayca taşıyor.

Geleneksel ve Modern Tasarımlar

Alanında öncü ve yenilikçi Artstone; zamansız, ikonik ve dikkat çekici tasarımları ile pek çok tuğla seçeneği sunarak, sıcak ve modern bir ortam oluşturmanıza olanak veriyor. Tuğlanın geleneksel aromasını modern tasarım dünyasına dahil etmenin en kaliteli ve estetik yolunu Artstone, dekoratif tuğla kaplama panelleri ile sizlere sunuyor.

Etkileyici üç boyutlu yüzey dokuları ve canlı renkleri ile özgün mekanlar tasarlama fırsatı sunan Artstone panelleri ile sıcak ve samimi yaşam alanları oluşturabilir; her gün geliştirmekte olduğu geniş ürün gamıyla yaşam alanlarına yenilikçi ve modern çözümler sunan Artstone’un tüm modellerini incelemek için artstone.com’u ziyaret edebilirsiniz.