Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kale, Tesisatçıların Yanında

Kale, Tesisatçıların Yanında

Pandemi önlemleri nedeniyle, İTESO’ya üye sınırlı sayıda tesisat ustasının davet edildiği seminerde, katılımcılara yeni ürün ve uygulama teknikleri hakkında bilgi verildi.

Kaleseramik’in İTESO (İstanbul Doğalgaz Sıhhi Tesisat Kalorifer Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası) iş birliği çerçevesinde2018 yılında başlattığı ve bugüne kadar Ankara, Bursa, Antalya Erzurum, Denizli, Adana, Trabzon gibi Türkiye’nin farklı noktalarındaki binlerce usta ile gerçekleştirilen ‘Eğitim Seminerleri’ devam ediyor. Pandemi riskleri gözetilerek sınırlı sayıda belirlenen katılımcıyla Kale’nin İstanbul’da bulunan Fulya Mağazasında yapılan seminerde, İTESO’ya üye ustalara sektördeki son gelişmeler, yeni ürün tipleri ve uygulamaları, pratik fayda sağlayan bilgiler aktarıldı.

Kaleseramik Pazarlama Eğitim Yöneticisi Ramazan Öztürk tarafından verilen eğitimde, ustalara; seramik sağlık gereçleri, tamamlayıcı ürünler, banyo mobilyaları, armatürler, banyo aksesuarları, akrilik ürünler, duş ve küvet kabinleriyle ilgili ürün uygulamaları ve pratik faydalar sağlayan yöntemler anlatılırken, tesisat ustalarının merak ettiği tüm sorular yanıtlandı.

Seminerin ardından hediye olarak verilen promosyon malzemeleri ve açıklanan yeni kampanyalar ise tesisatçılardan tam not aldı.