Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
İki İhtiyaç Tek Armatürde Buluştu

İki İhtiyaç Tek Armatürde Buluştu

Yaratıcı ve estetik çözümleriyle banyoları birer yaşam alanı olarak tasarlayan Creavit, hijyenin öncelik hâline geldiği günümüzde yenilikçi çözümleriyle alışkanlıkları değiştiriyor. Creavit’in inovatif ürünü yeni fotoselli NovaTech’de birçok harika özellik aynı gövdede buluşuyor. 

Creavit, fotoselli armatürü bir adım ileri taşıyarak tek gövdede hem su hem de köpük sabun çıkışlı yeni armatürüyle banyoları ekstra hijyen ve ekstra konfor ile buluşturuyor. Çift su girişli yapısı ve gövde üzerinde yer alan kumandası sıcak-soğuk su ayarını rahatlıkla kontrol etmenizi sağlıyor. NovaTech, ister pille ister elektrik bağlantısı ile kullanılabiliyor. 1000ml dahili köpük sabun haznesiyle uzun süreli kullanım sağlıyor. 

Temas Olmadan Suya Sabuna Dokunun

Her damla suyun değerini bilen teknolojisiyle Creavit’in yeni fotoselli armatürü NovaTech; siz dokunmadan ellerinizi görür, su ve köpük sabun akışını sağlar ve elinizi çektiğinizde ise kapanır. Böylece fiziksel teması sıfıra indirerek hem hijyen düzeyini en üst seviyeye çıkarır hem de su tasarrufu sağlanmasına katkıda bulunur.

Suyun Doğallığı Hep Yanınızda

Creavit armatürleri, gövdeleri tamamen pirinç malzemeden oluştuğu için suyun doğallığını, kokusunu ve rengini bozmaz. Estetik ve tasarımı, teknoloji ile buluşturan Creavit, kullanıcı odaklı tasarım bakış açısıyla yeni ürün geliştirmeye devam ediyor.