Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
GROHE, Yaratma Özgürlüğünü Ortaya Çıkarıyor, Banyolar Artık Kişiliği Yansıtıyor

GROHE, Yaratma Özgürlüğünü Ortaya Çıkarıyor, Banyolar Artık Kişiliği Yansıtıyor

Evler içinde yaşayan insanları en iyi şekilde yansıtan mekanlardır. Peki ya banyolar? GROHE’nin çığır açan yeni Colors Koleksiyonu ve Eksiksiz Banyo Çözümleri sayesinde, artık her ev sahibinin kendi eşsiz kişiliğine uyum sağlamak üzere tasarlanmış, özel vahasını yaratması mümkün.

Sizin Banyonuz, Sizin Renkleriniz

GROHE Colors Koleksiyonu, banyodaki tüm temas noktaları için on farklı renk ve yüzey seçeneğiyle her zevk ve her yaşam tarzına uyacak şekilde tasarlanmış bir kombinasyon yelpazesi sunuyor. Tarzı ne olursa olsun, herkes için bataryalardan duşlara, aksesuar ve kumanda panellerinin en ince detaylarına tamamen kusursuz bir tasarım gerçekleştirmeyi kılan bir GROHE rengi bulunuyor. Hiçbir şey şansa bırakılmazken, seçim tamamen kişilere bırakılarak kişiliklerini ve zevklerini tam anlamıyla yansıtabilecekleri bir banyo tasarlamak için ihtiyaç duyulan tüm özgürlük sağlanıyor.

Ne Tip bir Banyo?

Kişilerin kendileri için doğru banyoyu kolayca seçebilirler. GROHE, kişilerin altı tasarım kişiliği profilinden hangisine uyduklarını görebilmeleri için hızlı ve kolay bir test hazırladı.

Testte, moda algısından restoran tercihlerine, mükemmel tatilin nasıl olduğuna kadar, yaşam tarzına dair birkaç basit soru soruluyor. Ardından, bireysel tasarım kişiliği profili hesaplanarak, kişiye uygun bir GROHE banyosunun nasıl yaratılabileceği gösteriliyor.

Dolayısıyla, örneğin dış mekanlardan hoşlanan ve mum ışığında akşam yemeklerini sevenler için GROHE Warm Sunset rengi öneriliyor. Ama, şehirde molalar ve şehir içi egzersizleri tercih edenlere ise GROHE Chrome tavsiye ediliyor.

GROHE Colors Koleksiyonu’ndaki seçeneklerin tam listesi şöyle:

Tasarım Kişiliği Profili: Dışavurumcu. Uyumlu GROHE Rengi: Cool Sunrise

Dışavurumcu kişilik, başarı ve hırsın bir ifade biçimi olarak tasarıma değer verir. Cool Sunrise, şık ve lüks bir banyoya mükemmel şekilde uyum sağlar.

Tasarım Kişiliği Profili: Oyuncu. Uyumlu GROHE Rengi: Warm Sunset

Gerçekçi, oyuncu tip için, ev, yaşam deneyimlerini yansıtan ve seyahat hatıralarını çağrıştıran bir yerdir. Warm Sunset, kişisel bakım için banyoda bunu hayata geçirir.

Tasarım Kişiliği Profili: Düşünceli. Uyumlu GROHE Rengi: Supersteel

Düşünceli kişiliğe sahip insanlar, evi dışarıdaki dünyadan kaçıp sığınabilecekleri bir mekan olarak görürler. Burası, rahat, sıcak ve uyumun hakim olduğu bir yerdir. Supersteel, bir huzur vahası yaratmak için zarif, nötr renkleri kullanır.

Tasarım Kişiliği Profili: Zamanın Ötesine Geçen. Uyumlu GROHE Rengi: Hard Graphite

Zamanın ötesine geçen kişilikler, geleneği sever, evlerini kökenlerini gösterebilecekleri bir yer olarak görürler. Bu, klas ve zarif bir banyoyu mümkün hale getiren Hard Graphite tasarımda harika şekilde yakalanır.

Tasarım Kişiliği Profili: Organik ve Bütüncül. Uyumlu GROHE Rengi: Nickel

Şayet organik ve bütüncül bir kişilik profiline sahipseniz, eviniz ailenizin kalbini oluşturur ve gerçek ve doğal güzelliğe düşkünsünüzdür. Nickel’in sıcak renkleri ve dikkatle düzenlenen eski ile yeninin karışımı sizin için mükemmel.

Tasarım Kişiliği Profili: Minimalist. Uyumlu GROHE Rengi: Chrome

Minimalistler, hayatı daha kolay ve daha etkin hale getiren akıllı çözümlere değer verirler. Chrome tasarımı ile, banyonun olabildiğince sade olması sağlanır.

Bütüncül Banyo Çözümleri için Mükemmel Uyum

On renk ve yüzey seçenekleri yelpazesinde, tasarım klasiği GROHE Atrio’dan, GROHE Lineare’nin duyusal minimalizmine, GROHE Essence’in sadeleştirilen sezgisel mükemmelliği, GROHE Allure Brilliant veya GROHE Eurocube’dan cesur, geometrik bir D biçimli tasarıma sahip en son GROHE Plus koleksiyonuna kadar, GROHE tasarım serilerinin batarya, duş, aksesuar ve kumanda panelleri uyumlu bir banyo konseptine entegre edilebiliyorlar. Renklerin uyumlu oyununu tamamlamak için, popüler GROHE tek kumanda kollu gömme bataryalar, GROHE SmartControl ankastre duş sisteminin yanı sıra, yenilikçi Rainshower SmartActive el duşu ve çok jetli tepe duşu Rainshower SmartActive farklı renklerde temin edilebiliyor.

Dahası, GROHE müşterileri aynı zamanda şirketin bütüncül banyo çözümleri yelpazesinden de yararlanabiliyor. GROHE Perfect Match ile, muazzam seçenek çeşitliliği tek bir basit seçeneğe indirgeniyor. Perfect Match, sofistike tasarımları ve en yüksek kaliteli malzemeleri, batarya ve duş başlıklarından aksesuar ve kumanda panellerine kadar tüm odayı kavrayan esnek bir renk paleti ile birleştiriyor. GROHE, banyoları yaratıcı döşeme fikirleri ve yenilikçi teknolojiler için bir alana dönüştürüyor.