Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Filtrelenmiş, Sağlıklı Su İçin GROHE Blue Professional

Filtrelenmiş, Sağlıklı Su İçin GROHE Blue Professional

Su sistemi, çalışanlara altı ile on derece sıcaklıklarda soğutulmuş suyu, içme suyu, orta veya sodalı olmak üzere, üç farklı şekilde temin ediyor. Dokunmatik panel üzerinden kullanışlı ve hijyenik kullanım sayesinde, kullanıcılar arzu ettikleri içeceği alabiliyorlar. GROHE Blue Professional, saatte on beş litreye kadar soğutulmuş ve sodalı su üretebiliyor. Filtrelenmiş su, tadını iyileştirirken kahve veya çay yapmak için de ideal.
 
GROHE Blue Professional seti, soğutucu, filtre seti, CO2 tüpü ve GROHE Blue Professional bataryasından oluşuyor. Filtreler, her bir şirketin özel taleplerine göre şekillendirilmiş, 3.000 litreye varan kapasitelerde temin edilebiliyor. Soda ekleyicinin sadece soğutucuya takılması gerekiyor. Son derece kompakt olması ile yerden tasarruf sağlayan GROHE Blue Professional’ın soğutucusu her türlü standart mutfak dolabına girebildiğinden, tüm küçük mutfaklara sığıyor. GROHE Blue Professional, bir profesyonel tarafından hızlıca monte edilip kısa süre içinde kullanıma hazır hale getiriliyor.
 
GROHE ONDUS uygulaması sayesinde ise, ihtiyaç duyulan filtre veya CO2değişimleri de anında görüntüleniyor. Sade bir grafik ile, tankın CO2düzeyinin yanı sıra, filtrenin ne zaman değiştirilmesi gerektiği de gösteriliyor. Soğutucunun yazılım ayarları da uygulama yardımıyla kolaylıkla değiştirilebiliyor. Hizmette aksama olması durumunda, kullanıcılar anlık bildirimler ile doğrudan bilgilendiriliyor ve arıza giderme talimatlarını alıyor. GROHE ONDUS uygulamasına ek olarak, çevrimiçi kontrol masası, uygulamaya bağlı tüm GROHE Blue sistemlerine tek bir ekran üzerinde net bir genel bakış sunuyor.