Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Filli Boya, "Filli Ustam" Sistemi ile Garantili Boya Hizmeti Sunuyor

Filli Boya, "Filli Ustam" Sistemi ile Garantili Boya Hizmeti Sunuyor

Filli Boya’nın ‘kaliteli ürün kaliteli uygulama’ prensibi ve ‘Filli Boya Garantisi’ kapsamında hayata geçirdiği www.filliustam.com sistemi tüketicilerin sistem üzerinden aradıkları kritelere uygun ustayı bulmalarını sağlamayı amaçlıyor. Sistemde, inşaat boyacılığı mesleki yeterlilik belgesine sahip, Filli Boya ürün ve davranış eğitimini almış ustalar yer alıyor. Ayrıca Filli Boya, Filli Ustam sistemi üzerinden ustaların aldığı işleri iki yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi ile güvence altına da alıyor.

İlk yılında www.filliustam.com sistemi üzerinden binlerce ev sahibine ulaşarak hayatlarını kolaylaştıran “Filli Ustam”, tüketicilere bulundukları il ve ilçede kendilerine yakın lokasyondaki ustaların listesini sunuyor. “Filli Ustam” sistemi böylece “evime tanımadığım boyacıyı nasıl sokarım derdine” de son veriyor.

Filli Ustam sistemi nasıl işliyor?

www.filliustam.com sitesine giren tüketiciler, kendilerine en uygun ustalara listeden diledikleri ustanın profiline girerek profil resimlerini, iş deneyimlerini, uzmanlık alanlarını, görerek ulaşabiliyor. Seçilen ustaya boyatılacak alan ve iletişim bilgileri iletilerek keşif randevusu talebi gönderiliyor. İş talebini alan usta, tüketiciyi 24 saat içinde arayarak keşif için randevulaşıyor ve keşif sonrası anlaşma sağlanan Filli Usta, ekibi ile birlikte belirlenen tarihler arasında işe başlayarak işi teslim ediyor. Tüketici anlaşma sağladığı Filli Usta için www.filliustam.com platformundan keşif süecini giriş yapar. İş bitiminde garanti sürecini başlatıyor.