Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Duravit'ten İkonik Tasarım & Maksimum Konfor!

Duravit'ten İkonik Tasarım & Maksimum Konfor!

SensoWash® Starck f Plus and SensoWash® Starck f Lite olmak üzere iki modelden oluşan seri, sade tasarımı ve sunduğu konforla göze çarpıyor. Seramik yüzeyinin altında üstün bir teknoloji barındıran bu klozetler, uzaktan kumanda veya akıllı telefon uygulaması üzerinden kolayca kontrol edilebiliyor.

SensoWash® Starck f’in şık ve rahat tasarımlı uzaktan kumandası aracılığıyla klozet kapağı ve oturak ısıtması gibi farklı fonksiyonlar da ihtiyaca göre ayarlanabiliyor. SensoWash® Starck f, A2 Duravit kumanda paneli ve montaj çerçevesi birlikte kullanıldığında, sifon ve koku giderici fonksiyonları da uzaktan kumanda veya telefon uygulaması aracılığıyla çalıştırılabiliyor.

Yalnızca 40 mm yüksekliğindeki oturak ve arkasındaki beyaz kapak, SensoWash® Starck f’in çağdaş bir görünümü, üstün teknolojiyle buluşturan tasarım anlayışını yansıtıyor.

SensoWash® Starck f’in akıllı tasarımı ve Duravit’in yeni kanalsız klozet teknolojisi Rimless® sayesinde hem her sifon çekişte su verimli kullanılıyor, hem de en üstün hijyen standartları sağlanıyor. Duravit’in HygieneGlaze® 2.0 teknoloji sayesinde, klozetteki bakterilerin yüzde 99.9’u kısa süre içinde yok oluyor.

SensoWash® Starck f modellerindeki klozet oturakları ve kapaklar da, pürüzsüz yüzeyi ve çiziğe karşı dirençli malzemesiyle banyonun daha hijyenik hale gelmesine yardımcı oluyor.

SensoWash® Starck f, cazip fiyatları ve kolay montajıyla, banyolarda tüm Duravit tasarımlarıyla uyumlu bir akıllı klozet seçeneği sunuyor.