Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Duravit’in Happy D.2 Plus Banyo Serisi En Yeni Tasarım Trendlerini Bir Araya Getiriyor

Duravit’in Happy D.2 Plus Banyo Serisi En Yeni Tasarım Trendlerini Bir Araya Getiriyor

Happy D. serisinin klasik tasarımındaki açık oval biçim, bu yeni ve ek seride de kendini gösteriyor.

Tezgah üstü lavaboların belirgin hatları ve konsolları, kısa dolaplar ve yuvarlak aynalarla bir araya gelerek banyo tasarımında mükemmel uyumu yakalamaya yardımcı oluyor. Happy D.2 Plus serisindeki ürünlerle tercihe göre açık veya koyu tonlarda, şık banyolar yaratmak mümkün. 

Dar ve karakteristik olarak düz kenarlı tezgah üstü lavabonun üç farklı boy seçeneği bulunuyor ve bu modellerin ikisinde batarya platformu da lavaboyla birleşik olarak geliyor. Lavaboların göz alıcı unsurlarından biri ise yeni renk seçenekleri. Serideki lavabolarda tamamen Mat Antrasit veya dış yüzeyde Mat Antrasit ve iç yüzeyde parlak beyaz kombinasyonu tercih edilebiliyor.

Tüm banyoyu çevreleyen uyum

Happy D.2 Plus lavabolarındaki uyumlu renk konsepti, klozet ve bide ürünlerinde de kendini gösteriyor. Klozetlerin iç yüzeyi, en üst düzey hijyeni sağlamak için parlak Antrasitle kaplanmış durumda. Tüm seramik parçalar için parlak beyaz seçeneği de bulunuyor.

Happy D.2 Plus mobilyalarında ise hafifçe yuvarlatılmış kenarlar, kulpsuz ön cepheler, ince malzemeler ve çekmeceler için iç ışıklandırma seçenekleri, serinin çağdaş şıklığını vurguluyor.

Dört farklı ebat seçeneği bulunan dolaplı lavabolar banyoda ek depolama alanı yaratırken, iki farklı boyu bulunan kısa dolapların kapak içindeki küçük raflar da banyolarda dağınıklığın önüne geçiyor.

Happy D.2 Plus serisi mobilyalar için bulunan, ahşaptan açık veya koyu renk mat yüzeylere kadar 11 farklı yüzey seçeneği, kullanıcıların kendi tarzını yaratmasına imkan sağlıyor. Süper Mat Grafit seçeneği aynı zamanda parmak izi önleyici kaplamayla birlikte geliyor. Happy D.2 Plus tezgahlarında, bu seçeneklere ek olarak 6 kaplama seçeneği daha bulunuyor.

Serideki yuvarlak aynalar için de iki farklı renk seçeneği bulunurken, aynaların aydınlatma şeritlerinde “Radyal” veya “Organik” modeller tercih edilebiliyor. Aynalarda, en yüksek konforu sağlamak için kullanılabilecek sensörler, ışık yoğunluğu ayarlama özelliği ve opsiyonel olarak ısıtma da bulunuyor. Ayna yüzeyindeki ikon üzerinden kumandalı ayna modelinde ise standart ısıtmanın yanı sıra, ışık rengini ayarlama fonksiyonu da bulunuyor. Bu modelde ışığın parlaklığı 300 lux’ün üzerine kadar, rengi ise 2.700 kelvin (sarı ışık) ile 6.500 kelvin (beyaz ışık) arasında ayarlanabiliyor.

Happy D.2 Plus’ın şıklığını banyo yaparken de hissetmek mümkün. Serideki parlak akrilik küvetler, istenirse Süper Mat Grafit kaplamayla da sipariş edilebiliyor. Duvara veya köşeye dayalı modellerin yanı sıra ayaklı küvet modelleri de, farklı yerleşim planları için farklı çözümler sunuyor. Ergonomik tasarımlı ve geniş hacimli iç alana sahip bu küvetlere, istenirse fazladan konfor için masaj sistemi de eklenebiliyor.