Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Doğallık ve Sadelik Creavit Verti ile Banyolarda

Doğallık ve Sadelik Creavit Verti ile Banyolarda

Ahşabın Doğallığı Verti ile Banyolarınızda

Su tasarruflu ürünleri, çevreye karşı duyarlı üretim politikasıyla suyun, doğanın ve çevrenin kıymetini her zaman bilen Creavit, Verti ürünüyle banyolarınıza ahşabın en doğal halini sunuyor. Son yıllarda dekorasyon trendleri arasında sıklıkla yer alan doğal malzeme kullanımı, doğayı anımsatan dekoratif unsurlar seçimlerine sahip olduğu ağaç dokulu yüzeyleriyle cevap veren Verti serisi, doğal dokuları şıklıkla birleştirerek banyolarınıza katıyor.

Modern ve Fonksiyonel Alanlar

Açık ceviz renk seçeneğiyle ahşabı sade ve şık şekilde banyolarınıza katan Verti serisi, çerçevesiz banyo aynasıyla da banyolarınıza modern bir dokunuş yapıyor. Ayna ve alt modülünün yanı sıra boy dolabının da modül olarak bulunduğu Verti serisi, ortamın dağınıklığını düzenleyerek sakin iç mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.

Şık ve zarif çizgilerinin yanı sıra fonksiyonel bir model seçeneği de olan Verti ile banyolarınıza doğallık ve sadeliği taşıyabilir; her gün geliştirmekte olduğu geniş ürün gamıyla banyolarınıza yenilikçi ve modern çözümler sunan Creavit’in tüm modellerini incelemek için creavit.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.